Tescoma šablony na cappuccino myDRINK, 6 ks

Tescoma šablony Na Cappuccino MyDRINK, 6 Ks

Tescoma šablony na cappuccino myDRINK, 6 ks

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pomůcky pro čaj a kávu
Dodavatel:Tescoma
Cena:129.00 Kč
Tescoma šablony na cappuccino myDRINK, 6 ks 4,5 (90%) 34 hodnocení

Vynikající pro stylové zdobení pěny na cappuccinu, zvolenou šablonu přidržte těsně nad pěnou a zlehka posypte jemně umletou skořicí nebo kakaem. Opatřeno kroužkem pro snadnou manipulaci a zavěšení. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka.


 • Tescoma vyluhovací sítko myDRINK
  Tescoma vyluhovací sítko myDRINK

  Sítko s nastavitelnou velikostí otvorů, vynikající pro pozvolné vyluhování jemných čajů nebo intenzivní vyluhování bylinek, sušeného ovoce, hrubších čajů apod. Se stojánkem pro..

  149.00 Kč
 • Tescoma zásobník na Nespresso kapsle FlexiSPACE 370 x 148 mm
  Tescoma zásobník na Nespresso kapsle FlexiSPACE 370 x 148 mm

  Konfigurátor FlexiSPACE Nejste si jisti, zda-li se vám vybrané zásobníky do zásuvky vměstnají a v jakém počtu? Chcete si vizualizovat více variant jejich uspořádání? Vytvořte si svoji..

  349.00 Kč
 • Orion Premium 2,5 l mlékovar
  Orion Premium 2,5 l mlékovar

  Mlékovar bez pokličky z kvalitní nerez oceli má dvojitou stěnu nádoby, do které lijeme vodu, aby zabránila připálení mléka i různých omáček, pudinků. Jistě oceníte tvarované..

  799.00 Kč
 • Orion Filtr kávový nerez pr. 10 cm
  Orion Filtr kávový nerez pr. 10 cm

  Filtr na přípravu překapávané kávy o průměru 10 cm nahradí papírové filtry. Tzv. "coffee dripper" je velmi jemný, po zalití mleté kávy horkou vodou díky kónickému tvaru rychle..

  379.00 Kč
 • EH Dřevěný box na čajové sáčky Vintage, přírodní
  EH Dřevěný box na čajové sáčky Vintage, přírodní

  Stylový box na čaj nesmí chybět v kuchyni žádného milovníka tohoto nápoje. Dřevěný box má tři velké přihrádky, které vám umožní uložit velké množství čajových sáčků. Box je..

  149.00 Kč
 • Šablony myDrink na cappuccino, 6 ks Tescoma 308850
  Šablony myDrink na cappuccino, 6 ks Tescoma 308850

  Šablony na cappuccino Tescoma pro stylové zdobení pěny na cappuccinu, zvolenou šablonu přidržte těsně nad pěnou a zlehka posypte jemně umletou skořicí nebo kakaem. Opatřeno kroužkem pro..

  129.00 Kč
 • Dřevěný box na čajové sáčky Pinkie růžová, 23 x 8 x 8 cm
  Dřevěný box na čajové sáčky Pinkie růžová, 23 x 8 x 8 cm

  Elegantní box zajistí přehledné uložení vašich oblíbených čajů. Už se vám tak nestane, že byste měli nepořádek ve skříni nebo šuplíku. Box je ozdoben květinami a nápisem na..

  249.00 Kč
 • Tescoma Dávkovač na med a sirup DELÍCIA
  Tescoma Dávkovač na med a sirup DELÍCIA

  Dávkovač Delícia značky Tescoma je vynikající pro pohodlné dávkování tekutého (nepastovaného) medu nebo sirupu a jejich hygienické uchování.Dávkovač našroubujete přímo na sklenicis..

  319.00 Kč


Hledáte Pomůcky pro přípravu kávy? V sekci nápoje | pomůcky pro čaj a kávu je možné objevit jedinečné tescoma šablony na cappuccino mydrink, 6 ks!
© 2023Kontakt