Tescoma čajová konvice PERFECTA Cream 2.0 l

Tescoma čajová Konvice PERFECTA Cream 2.0 L

Tescoma čajová konvice PERFECTA Cream 2.0 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Konvice a džbány
Dodavatel:Tescoma
Cena:899.00 Kč
Tescoma čajová konvice PERFECTA Cream 2.0 l 3,5 (70%) 27 hodnocení

Perfektní čajová konvice na indukci!   Představujeme nerezové konvice PERFECTA a konvice PERFECTA Cream o objemech 1,5 a 2 litry v moderním provedení. Tyto retro konvice mají komfortní sklápěcí rukojeť, dostatečně velký plnicí otvor pro snadné plnění vodou z kohoutku a píšťalku s bezpečným otvíráním signalizující dosažení varu. Po dosažení varu není píšťalku nutné z konvice snímat, píšťalka je sklápěcí a při použití nepálí.   Designová konvice na sporák   Tyto konvice na vaření vody jsou vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních a jsou také mimořádně skladné - s chytře vymyšlenou rukojetí totiž konvici uložíte kamkoliv.     Nerezová nádoba konvice je opatřena odolnou vnější povrchovou úpravou v atraktivní smetanové barvě. Design těchto konvic jsme zkrátka vychytali do posledního detailu.   Čajník s indukčním dnem   Konvice PERFECTA mají indukční dno, jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu a kvůli jejich tvaru je nedoporučujeme mýt v myčce nádobí. Protože si za jejich kvalitou stojíme, poskytneme vám na ně nadstandardní záruku 3 roky.


 • Tescoma čajová konvice CORONA 2,0 l
  Tescoma čajová konvice CORONA 2,0 l

  Vynikající pro přípravu čaje, kávy, horké vody apod. Píšťalka s bezpečným otevíráním, víčko pro snadné plnění a čištění, masivní sendvičové dno. Vyrobena z prvotřídní..

  1099.00 Kč
 • Tescoma džbán myDRINK 2.5 l, 4 poháry s víčkem
  Tescoma džbán myDRINK 2.5 l, 4 poháry s víčkem

  S mátou, citronem, malinami, jahodami, okurkou či melounem? Nekonečně mnoho lahodných kombinací pro vaše letní osvěžení přináší vychytaný džbán s víčkem a čtyřmi..

  699.00 Kč
 • Tescoma džbán na pivo myBEER 2.5 l
  Tescoma džbán na pivo myBEER 2.5 l

  Moderní džbán pro 5 točených piv.   V čem džbán na pivo myBEER vyniká?   Je vyrobený z prvotřídního borosilikátového skla, má dostatečný objem,..

  319.00 Kč
 • Tescoma džbán se 4 pohárky DINO 1,7 l
  Tescoma džbán se 4 pohárky DINO 1,7 l

  Příprava a podávání osvěžujících nápojů   V čem Džbán se 4 pohárky DINO vyniká?   Ve džbánu s cedicím víčkem připravíte zdravé osvěžující nápoje..

  399.00 Kč
 • Tescoma sport termoska se zámkem CONSTANT 0,5 l, nerez
  Tescoma sport termoska se zámkem CONSTANT 0,5 l, nerez

  Důležitost pitného režimu je všem dávno známá. Nároky na něj se však v některých situacích zvyšují, zejména to platí u sportu a cestování. Právě pro tyto situace pro vás..

  629.00 Kč
 • Tescoma termohrnek CONSTANT 0.4 l, nerez
  Tescoma termohrnek CONSTANT 0.4 l, nerez

  Že je studená káva na krásu? To je možné. Chutná však rozhodně není! Jak ale zajistit, abyste si mohli užít kvalitní horkou kávu, i když jste celý den třeba na cestách? Svěřte její..

  539.00 Kč
 • Berlinger Haus Konvice pískací Carbon PRO Line, 3 l
  Berlinger Haus Konvice pískací Carbon PRO Line, 3 l

  Čajník o objemu 3 l je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Je doplněn černým plastovým úchytem pro snadnou manipulaci a píšťalkou, která vás upozorní na vařící se vodu...

  789.00 Kč


Hledáte Nerezové čajníky? V sekci nápoje | konvice a džbány je možné objevit jedinečné tescoma čajová konvice perfecta cream 2.0 l!
© 2022Kontakt