Tescoma čajová konvice PERFECTA Cream 1.5 l

Tescoma čajová Konvice PERFECTA Cream 1.5 L

Tescoma čajová konvice PERFECTA Cream 1.5 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Konvice a džbány
Dodavatel:Tescoma
Cena:829.00 Kč
Tescoma čajová konvice PERFECTA Cream 1.5 l 4 (80%) 28 hodnocení

Perfektní čajová konvice na indukci!   Představujeme nerezové konvice PERFECTA a konvice PERFECTA Cream o objemech 1,5 a 2 litry v moderním provedení. Tyto retro konvice mají komfortní sklápěcí rukojeť, dostatečně velký plnicí otvor pro snadné plnění vodou z kohoutku a píšťalku s bezpečným otvíráním signalizující dosažení varu. Po dosažení varu není píšťalku nutné z konvice snímat, píšťalka je sklápěcí a při použití nepálí.   Designová konvice na sporák   Tyto konvice na vaření vody jsou vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních a jsou také mimořádně skladné - s chytře vymyšlenou rukojetí totiž konvici uložíte kamkoliv.     Nerezová nádoba konvice je opatřena odolnou vnější povrchovou úpravou v atraktivní smetanové barvě. Design těchto konvic jsme zkrátka vychytali do posledního detailu.   Čajník s indukčním dnem   Konvice PERFECTA mají indukční dno, jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu a kvůli jejich tvaru je nedoporučujeme mýt v myčce nádobí. Protože si za jejich kvalitou stojíme, poskytneme vám na ně nadstandardní záruku 3 roky.


 • Tescoma čajová konvice PERFECTA Cream 2.0 l
  Tescoma čajová konvice PERFECTA Cream 2.0 l

  Perfektní čajová konvice na indukci!   Představujeme nerezové konvice PERFECTA a konvice PERFECTA Cream o objemech 1,5 a 2 litry v moderním provedení. Tyto retro konvice mají komfortní..

  899.00 Kč
 • Tescoma čajová konvice CORONA 2,0 l
  Tescoma čajová konvice CORONA 2,0 l

  Vynikající pro přípravu čaje, kávy, horké vody apod. Píšťalka s bezpečným otevíráním, víčko pro snadné plnění a čištění, masivní sendvičové dno. Vyrobena z prvotřídní..

  1099.00 Kč
 • Tescoma džbán myDRINK 2.5 l, 4 poháry s víčkem
  Tescoma džbán myDRINK 2.5 l, 4 poháry s víčkem

  S mátou, citronem, malinami, jahodami, okurkou či melounem? Nekonečně mnoho lahodných kombinací pro vaše letní osvěžení přináší vychytaný džbán s víčkem a čtyřmi..

  699.00 Kč
 • Tescoma džbán na pivo myBEER 2.5 l
  Tescoma džbán na pivo myBEER 2.5 l

  Moderní džbán pro 5 točených piv.   V čem džbán na pivo myBEER vyniká?   Je vyrobený z prvotřídního borosilikátového skla, má dostatečný objem,..

  319.00 Kč
 • Tescoma džbán se 4 pohárky DINO 1,7 l
  Tescoma džbán se 4 pohárky DINO 1,7 l

  Příprava a podávání osvěžujících nápojů   V čem Džbán se 4 pohárky DINO vyniká?   Ve džbánu s cedicím víčkem připravíte zdravé osvěžující nápoje..

  399.00 Kč
 • Tescoma sport termoska se zámkem CONSTANT 0,3 l, nerez
  Tescoma sport termoska se zámkem CONSTANT 0,3 l, nerez

  Dvouplášťová vakuová termoska z prvotřídní nerezavějící oceli, uchová nápoje horké i studené. S jednodotykovým uzávěrem se zámkem proti nechtěnému otevření při sportování,..

  529.00 Kč
 • Tescoma sport termoska se zámkem CONSTANT 0,5 l, nerez
  Tescoma sport termoska se zámkem CONSTANT 0,5 l, nerez

  Důležitost pitného režimu je všem dávno známá. Nároky na něj se však v některých situacích zvyšují, zejména to platí u sportu a cestování. Právě pro tyto situace pro vás..

  629.00 Kč


Hledáte Nerezové čajníky? V sekci nápoje | konvice a džbány je možné objevit jedinečné tescoma čajová konvice perfecta cream 1.5 l!
© 2022Kontakt