Tescoma čajová konvice PERFECTA 2.0 l

Tescoma čajová Konvice PERFECTA 2.0 L

Tescoma čajová konvice PERFECTA 2.0 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Konvice a džbány
Dodavatel:Tescoma
Cena:829.00 Kč
Tescoma čajová konvice PERFECTA 2.0 l 4,5 (90%) 29 hodnocení

Perfektní čajová konvice na indukci!   Představujeme nerezové konvice PERFECTA a konvice PERFECTA Cream o objemech 1,5 a 2 litry v moderním provedení. Tyto retro konvice mají komfortní sklápěcí rukojeť, dostatečně velký plnicí otvor pro snadné plnění vodou z kohoutku a píšťalku s bezpečným otvíráním signalizující dosažení varu. Po dosažení varu není píšťalku nutné z konvice snímat, píšťalka je sklápěcí a při použití nepálí.   Designová konvice na sporák   Tyto konvice na vaření vody jsou vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních a jsou také mimořádně skladné - s chytře vymyšlenou rukojetí totiž konvici uložíte kamkoliv.     Design, velikosti a funkce těchto konvic jsme zkrátka vychytali do posledního detailu.   Čajník s indukčním dnem   Konvice PERFECTA mají indukční dno, jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu a kvůli jejich tvaru je nedoporučujeme mýt v myčce nádobí. Protože si za jejich kvalitou stojíme, poskytneme vám na ně nadstandardní záruku 3 roky.


 • Tescoma čajová konvice PERFECTA 1.5 l
  Tescoma čajová konvice PERFECTA 1.5 l

  Perfektní čajová konvice na indukci!   Představujeme nerezové konvice PERFECTA a konvice PERFECTA Cream o objemech 1,5 a 2 litry v moderním provedení. Tyto retro konvice mají komfortní..

  729.00 Kč
 • Tescoma čajová konvice PERFECTA Cream 1.5 l
  Tescoma čajová konvice PERFECTA Cream 1.5 l

  Perfektní čajová konvice na indukci!   Představujeme nerezové konvice PERFECTA a konvice PERFECTA Cream o objemech 1,5 a 2 litry v moderním provedení. Tyto retro konvice mají komfortní..

  829.00 Kč
 • Tescoma čajová konvice CORONA 2,0 l
  Tescoma čajová konvice CORONA 2,0 l

  Vynikající pro přípravu čaje, kávy, horké vody apod. Píšťalka s bezpečným otevíráním, víčko pro snadné plnění a čištění, masivní sendvičové dno. Vyrobena z prvotřídní..

  1099.00 Kč
 • Tescoma džbán TEO 2.5 l
  Tescoma džbán TEO 2.5 l

  Vynikající pro přípravu a podávání chlazených i horkých nápojů. Vyrobeno ze žáruvzdorného borosilikátového skla, víčko z kvalitního plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruka...

  359.00 Kč


Hledáte Nerezové čajníky? V sekci nápoje | konvice a džbány je možné objevit jedinečné tescoma čajová konvice perfecta 2.0 l!
© 2022Kontakt