Rozpalovací nerezový komín Rösle

Rozpalovací Nerezový Komín Rösle

Rozpalovací nerezový komín Rösle

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Podpalování a topení
Dodavatel:Rösle
Cena:1280.00 Kč
Rozpalovací nerezový komín Rösle 5 (100%) 40 hodnocení

Zapalovací komín Rösle, který vám ulehčí při zatápění v kotlových grilech na dřevěné uhlíVhodné použít s dřevěným uhlím či briketamiRychlé rozpálení během několika málo minutOchrana proti jiskrám při přemisťování žhnoucích briket do griluRobustní rukojeť s tepelným štítemPřídavný držák pro kontrolovatelné sypání Kapacita cca 3 kg briket


 • Startér pro dřevěné uhlí Triangl Napoleon
  Startér pro dřevěné uhlí Triangl Napoleon

  Startér pro dřevěné uhlí Triangl pro grily na dřevěné uhlí NapoleonDíky komínovému efektu startéru zkrátíte dobu potřebnou pro zapálení grilu na minimumStartér je vyroben z nerezové..

  929.00 Kč
 • Elektrický rozpalovač Looftlighter
  Elektrický rozpalovač Looftlighter

  Elektrický rozpalovač briket a dřevěného uhlí LooftlighterZapalují se s ním jak grily, tak krbyVelkou výhodou je možnost používat rozpalovač venku i v místnostiVýrazně zrychlí proces..

  1694.00 Kč
 • Sada pro připojení grilu Napoleon Travel v karavanu
  Sada pro připojení grilu Napoleon Travel v karavanu

  Připojovací sada pro grily Napoleon Travel Připravena pro modely Napoleon TQ285, PRO285 a TQ285X (k tomuto modelu je potřeba ještě pořídit sadu pro připojení grilu - 66286)Sada umožní..

  1090.00 Kč


Hledáte Podpalovače? V sekci grily krby | podpalování a topení je možné objevit jedinečné rozpalovací nerezový komín rösle!
© 2023Kontakt