Robotický vysavač s mopem 2 v 1 RoboCross Gyro

Robotický Vysavač S Mopem 2 V 1 RoboCross Gyro

Robotický vysavač s mopem 2 v 1 RoboCross Gyro

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pomůcky pro úklid a čištění
Dodavatel:DECODOMA
Cena:6499.00 Kč
Robotický vysavač s mopem 2 v 1 RoboCross Gyro 5 (100%) 27 hodnocení

 • vysává i vytírá
 • gyroskopická navigace brání nárazům a pádům
 • 4 režimy úklidu + fuknce Silent
 • aplikace v češtině nebo dálkový ovladač
 • tišší, spolehlivější a energeticky úspornější než běžné vysavače
 •  

  Robotický vysavač RoboCross Gyro se perfektně orientuje v prostoru a poradí si se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,5 cm. Je vybaven třemi hlavními kartáči a dvěma bočními kartáčky. Hlavní kartáče lze měnit v závislosti na vysávaném povrchu, boční kartáčky rozšiřují záběr vysávání a dokonale uklidí okolo stěn, nábytku, v rozích místnosti a v dalších těžko přístupných místech.

  Robot je vybaven speciálním čidlem, které zajišťuje perfektní orientaci podél zdí a chrání vysavač i nábytek před poškozením - během práce si udržuje mírný odstup od veškerých překážek. Tento senzor zároveň slouží k detekci skla a černých stěn.

  Robot je vybaven dvěma zásobníky, díky kterým si lehce poradí se suchým i mokrým úklidem. První zásobník s kapacitou 600 ml slouží pro klasický úklid na sucho. Nasadíte-li druhý zásobník 2 v 1, můžete vysávat i vytírat najednou a v rekordním čase tak docílíte dvou úklidů najednou. Do zásobníku na vodu lze přidat vhodný desinfekční prostředek. Pokročilý filtrační systém TripleAirClean dokáže ze vzduchu odstranit až 99,9 % částic, včetně bakterií a virů, je tedy je ideální pro alergiky.

  Robot nabízí 4 úklidové programy. V režimu Auto SMART se vysavač efektivně a systematicky pohybuje v liniích po celém prostoru a na závěr provede úklid podél stěn. V lokálním TURBO režimu se pohybuje ve spirále a vysává na maximální výkon v konkrétním místě. S obvodovým režimem docílíte perfektního úklidu podél stěn. Pomocí manuálního režimu můžete vysavač navést přesně tam, kde zrovna potřebujete uklidit. Nechcete-li, aby vás robot rušil při sledování vašeho oblíbeného pořadu, využijte funkci SILENT, která vypne všechna hlasová oznámení.

  Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

  Robota je možné ovládat přes aplikaci Concept Home, která je zdarma v češtině dostupná pro iOS i Android. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid kdykoliv a odkudkoliv a zároveň v reálném čase sledovat, kde vysavač uklidil a kde se zrovna nachází. Pokud nejste fanouškem aplikací či nemáte chytrý telefon, můžete robota plně ovládat pomocí dálkového ovladače.

  Vysavač je vybaven digitálním bezkartáčovým stejnosměrným BLDC motorem, který je vysoce výkonný a oproti běžným motorům tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má delší životnost. Nabízí 3 úrovně výkonu, které se mění v závislosti na spuštěném režimu úklidu. Sací výkon lze nastavit také manuálně podle potřeby a míry znečištění.

  Příslušenství: nabíjecí stanice, CARPET hlavní kartáč, HARDFLOOR hlavní kartáč, PET hlavní kartáč, 3x HEPA filtr 13 + pěnový filtr, dálkové ovládání s displejem. čisticí kartáček, 4x boční kartáč, 1x textilie na vytírání + 1x náhradní, magnetický pásek (virtuální zeď)

   

  Rozměry: 35 x 35 x 8 cm

  Sací síla: 2 200 Pa (3 úrovně)

  Provozní doba: až 180 minut

  Doba nabíjení: 3-4 hodiny

  Zásobník na prach: 600 ml

  Zásobník 2 v 1: prachový 350 ml/na vodu 300 ml

  Filtr: HEPA 13 + pěnový

  Hlučnost: 55 – 65 dB
  Hledáte Vysavače? V sekci domácnost a úklid | pomůcky pro úklid a čištění je možné objevit jedinečné robotický vysavač s mopem 2 v 1 robocross gyro!
  © 2021Kontakt