Robotický vysavač s mopem 2 v 1 PERFECT CLEAN

Robotický Vysavač S Mopem 2 V 1 PERFECT CLEAN

Robotický vysavač s mopem 2 v 1 PERFECT CLEAN

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pomůcky pro úklid a čištění
Dodavatel:DECODOMA
Cena:5999.00 Kč
Robotický vysavač s mopem 2 v 1 PERFECT CLEAN 4,5 (90%) 31 hodnocení

 • vysává i vytírá
 • gyroskopická navigace brání nárazům a pádům
 • 5 režimů úklidu
 • aplikace v češtině nebo dálkový ovladač
 • tišší, spolehlivější a energeticky úspornější než běžné vysavače
 •  

  Robotický vysavač s mopem 2 v 1 PERFECT CLEAN vysaje i vytře lino, beton, parkety, ale i koberce s vlasem až 1 cm vysokým. Dva hlavní rotující kartáče seberou chlupy vašich mazlíčků, vlasy i jemný prach. Díky bočním kartáčkům vysavač perfektně vysaje i rohy místnosti. Vysavač zvládne přejet překážku vysokou až 1,5 cm, je vybaven funkcí proti nárazu i pádu ze schodů.

  Všechny nečistoty spolehlivě pojme prachová nádobka s objemem 600 ml. Pokud se rozhodnete nechat vysavač vytírat, jednoduše vyměňte prachovou nádobku za nádobku na vodu a nasaďte textilii na vytírání. Textilii lze prát v pračce, součástí balení je i náhradní textilie po opotřebení té původní.

  Gyroskopická navigace dosahuje téměř dokonalého pokrytí uklizených podlah, zajišťuje lepší orientaci v prostoru a tím zkracuje dobu úklidu. Zároveň zabraňuje opakovaným přejezdům stejného místa. Součástí základní výbavy je i magnetický pásek, který slouží jako virtuální zeď. Jednoduše s ním vymezíte prostor, kam nechcete, aby robot jezdil. Můžete s ním rozdělit místnost, nebo vyhradit část ve velkém prostoru

  Při detekci nízké kondice baterie si robot automaticky najde nabíjecí stanici, kde se dobije a vyčká do dalšího úklidu.

  Robota je možné ovládat přes aplikaci Concept Home, která je zdarma dostupná v češtině pro iOS i Android. Vyslat do služby ho tak můžete kdykoliv a odkudkoliv, stačí zvolit program, který potřebujete. Pokud nejste fanouškem aplikací nebo nemáte chytrý telefon, můžete využít LED displej či dálkový ovladač.

  Vysavač je osazen kvalitním digitálním bezkartáčovým stejnosměrným BLDC motorem, který je tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má delší životnost než běžné motory.

  Máte možnost vybírat až z 5 režimů úklidu nebo naplánovat odložený úklid. Režim FULL GO vyšle robota do akce ihned po nabití, AUTO SMART efektivně uklidí celý prostor. Obvodový režim zajistí úklid podél zdi a bodový režim uklidí v kruzích pouze tam, kde zrovna potřebujete. V programové výbavě nechybí ani rychlý 30minutový úklid.

  Díky extra velkým zásobníkům vás během úklidu nemusí trápit vysýpání prachu či dolívání vody. K provozu nejsou potřeba žádné sáčky, zastupuje je dvoustupňová filtrace, která zachytí prach, roztoče a další alergeny.

  Příslušenství: 2x boční kartáč + 2x náhradní boční kartáče, 1x textilie na vytírání + 1x náhradní textilie, 2x náhradní filtr, magnetický pásek (virtuální zeď), štětec na čištění, dálkový ovladač,nabíjecí stanice, 2x AAA baterie pro ovladač

   

  Rozměry: 32 x 32 x 8,8 cm

  Sací síla: 1 500 Pa  

  Provozní doba: až 150 min

  Doba nabíjení: 3-5 hodin

  Zásobník na prach: 600 ml

  Zásobník na vodu: 330 ml

  Filtr: pěnový

  Hlučnost: 60 dB

  Li-Ion akumulátor 14,4 V

   
  Hledáte Vysavače? V sekci domácnost a úklid | pomůcky pro úklid a čištění je možné objevit jedinečné robotický vysavač s mopem 2 v 1 perfect clean!
  © 2022Kontakt