Robotický vysavač s mopem RoboCross Space Aqua

Robotický Vysavač S Mopem RoboCross Space Aqua

Robotický vysavač s mopem RoboCross Space Aqua

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pomůcky pro úklid a čištění
Dodavatel:DECODOMA
Cena:4590.00 Kč
Robotický vysavač s mopem RoboCross Space Aqua 3,25 (65%) 47 hodnocení

 • vysává i vytírá
 • pokročilá navigace brání nárazům
 • poradí si s dveřními prahy a rohy
 • vhodný do domácností s malými dětmi a alergiky
 • tišší, spolehlivější a energeticky úspornější než běžné vysavače
 •  

  Robotický vysavač RoboCross si perfektně poradí se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Vysavač je vybaven hlavním kartáčem, který sbírá nečistoty do sběrné nádoby, a opatřen dvěma bočními kartáčky, které rozšiřují záběr vysávání a postarají se o úklid podél stěn, nábytku, v rozích místnosti a v dalších těžko přístupných místech. Poradí si s dveřními prahy i jinými překážkami do výše až 1,5 cm. Díky nízké výšce 7,5 cm zajistí perfektní úklid pod skříní nebo pod postelí.

  Robot disponuje dvěma zásobníky, díky kterým je vhodný pro suchý i pro mokrý úklid. První zásobník s kapacitou 500 ml slouží pro klasický úklid na sucho. Nasadíte-li mopovací modul s elektronicky řízeným vytíráním, můžete vysávat a vytírat najednou. Do zásobníku na vodu lze přidat desinfekční prostředek. Docílíte tak kompletního úklidu v rekordním čase. Mopovací modul je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce.

  Robotický vysavač je vybaven pokročilou navigační technologií SpaceTec 2.0 a opatřen 20 inteligentními senzory, které zabraňují nárazu i pádu ze schodů. Součástí základní výbavy je i magnetický pásek, který slouží jako virtuální zeď. Jednoduše s ním vymezíte prostor, kam nechcete, aby robot jezdil.

  Třístupňový filtrační systém s vysoce účinným HEPA filtrem 13 dokáže zachytit jemný prach, roztoče a alergeny a zabraňuje jejich úniku zpět do vzduchu. Je vhodný do domácností s alergiky a pro rodiny s malými dětmi.

  Po dokončení úklidu nebo v případě slabé baterie si automaticky najde svou nabíjecí stanici.

  Vysavač je vybaven motorem, který je vysoce výkonný a oproti běžným motorům tišší, spolehlivější, energeticky úspornější s delší životností. Vysavač nabízí 3 úrovně výkonu, sací výkon lze nastavit také manuálně

  Robot je vybaven 4 programy pro úklid - v režimu Space se vysavač efektivně a systematicky pohybuje v liniích po celém prostoru, na závěr provede úklid podél stěn. V lokálním Turbo režimu se pohybuje ve spirále a vysává na maximální výkon v konkrétním místě. S obvodovým režimem docílíte perfektního úklidu podél stěn. Pomocí manuálního režimu můžete vysavač navést přesně tam, kde zrovna potřebujete uklidit. Oceníte i funkci plánovaného úklidu, s níž můžete naplánovat úklid na dobu, kdy nejste doma. Požadovaný úklidový program snadno navolíte pomocí dálkového ovladače. 

  Příslušenství: nabíjecí stanice, mopovací modul, 2x mopovací textilie, 4x boční kartáček, 2x HEPA filtr, dálkový ovladač, 1x magnetická páska 2 m

   

  Rozměry: 33 x 33 x 7,5 cm

  Sací síla: 2000 Pa

  Provozní doba: až 80 minut

  Doba nabíjení: 3-5 hodin

  Zásobník na prach: 500 ml

  Zásobník na vodu: 230 ml

  Filtr: třístupňový HEPA 13

  Hlučnost: 69-73 dB


  • Vysavač na roztoče Profi Care PC MS 3079 300 W
   Vysavač na roztoče Profi Care PC MS 3079 300 W

   vysává a dezinfikuje matrace, polštáře, přikrývky odstraňuje roztoče, chlupy, pyl a další nečistoty snadná manipulace   Vysoce výkonný vysavač roztočů Profi care je vhodný pro..

   1799.00 Kč


  Hledáte Vysavače? V sekci domácnost a úklid | pomůcky pro úklid a čištění je možné objevit jedinečné robotický!
  © 2023Kontakt