Plachta pro grily Monolith Le Chef Buggy

Plachta Pro Grily Monolith Le Chef Buggy

Plachta pro grily Monolith Le Chef Buggy

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Obaly pro keramické grily Monolith
Dodavatel:Monolith
Cena:4445.00 Kč
Plachta pro grily Monolith Le Chef Buggy 4,5 (90%) 39 hodnocení

Pevná a odolná krycí plachta pro keramické grily Monolith Le Chef BuggyPlachta chrání gril před deštěm a sněhem a také před prachem a dalšími nečistotamiOchranný obal je vyrobený z pevných, ale pružných nylonových vláken


 • Gril Monolith Le Chef
  Gril Monolith Le Chef

  Velký gril na dřevěné uhlí z masivní keramiky podepřený bytelnými nožičkamiMaximálně všestranný gril s širokým uživatelským rozhraním – umožňuje 4 metody grilování (přímé a..

  58300.00 Kč
 • Gril Monolith Le Chef Pro Serie se stojanem
  Gril Monolith Le Chef Pro Serie se stojanem

  Velký gril na dřevěné uhlí z masivní keramiky zasazený do bytelného stojanuPo obou stranách grilu jsou praktické bambusové stolky využitelné k odkládání různých ingrediencí, grilovacího..

  62300.00 Kč
 • Krycí plachta pro grily Monolith Classic
  Krycí plachta pro grily Monolith Classic

  Pevná a odolná krycí plachta s ochranou proti UV záření pro keramické grily Monolith ClassicKrycí plachta chrání gril před deštěm a sněhem a také před prachem a dalšími nečistotamiKrycí..

  1919.00 Kč
 • Pizza kámen pro grily Monolith Le Chef
  Pizza kámen pro grily Monolith Le Chef

  Kámen na pizzu pro keramické grily Monolith Le ChefPizza kámen je vyrobený z keramického kordierituKámen je vhodný nejen pro přípravu pizzy, ale můžete na něm péct také chleba nebo různé..

  1060.00 Kč
 • Litinový rošt pro grily Monolith Junior
  Litinový rošt pro grily Monolith Junior

  Masivní litinový rošt pro keramické grily Monolith JuniorGrilovací rošt z masivní litiny má v průměru 33 centimetrů a tloušťku 1,5 cmLitinová mřížka výborně kumuluje teplo a hodí se..

  1782.00 Kč
 • Pizza kámen pro grily Monolith Junior
  Pizza kámen pro grily Monolith Junior

  Keramický kámen na pizzu pro grily Monolith JuniorKámen na pizzu je vyroben z keramického kordierituPizza kámen má v průměru 26 centimetrůKámen je vhodný nejen pro přípravu pizzy, ale můžete..

  958.00 Kč
 • Gril Monolith Classic PRO-Serie 2.0 Buggy
  Gril Monolith Classic PRO-Serie 2.0 Buggy

  Kotlový gril z masivní keramiky zabudovaný do pojízdného stolku s masivními kolečky ala bugina a pro grilování je vybavený nerezovým roštem o průměru 44 cmUniverzální gril s bohatým..

  78487.00 Kč


Hledáte Obaly pro keramické grily Monolith? V sekci grily krby je možné objevit jedinečné plachta pro grily monolith le chef buggy!
© 2023Kontakt