Pedálový odpadkový koš Simplehuman na tříděný odpad – 58l (3424), matná ocel, FPP

Pedálový Odpadkový Koš Simplehuman Na Tříděný Odpad – 58l (3424), Matná Ocel, FPP

Pedálový odpadkový koš Simplehuman na tříděný odpad – 58l (3424), matná ocel, FPP

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Simplehuman
Cena:6489.00 Kč
Pedálový odpadkový koš Simplehuman na tříděný odpad – 58l (3424), matná ocel, FPP 4 (80%) 33 hodnocení

Odpadkový koš Simplehuman určený pro recyklaci odpadu doma či v kanceláři. Má ocelový pedál, tiché zavírání víka a dva vyjmutelné kbelíky na odpad. Recyklace odpadu ještě nikdy nebyla tak snadná. Tento model koše Simplehuman v sobě skrývá dva kontejnery na odpad. Jeden slouží pro klasický odpad a druhý pro recyklaci. Kontejner na recyklaci plastu, papíru či skla obsahuje praktický plastový kbelík s kovovým uchem.Vnější stranu víka je možné zvednout pro snadnou výměnu sáčku. Není nutné sejmout celý vršek koše. Až budete hotovi, jednoduše vrátíte víko zpět. Okraje sáčku zůstanou pečlivě zakryté a budou perfektně držet na svém místě. Náhradní balení sáčků do koše Simplehuman jsou navržena tak, aby přesně seděla do vestavěného zásobníku uvnitř koše. Sáčky od jiného výrobce do dávkovače pasovat nebudou. Mějte odpadkové pytle tam, kde je potřebujete. Dávkovač se nachází uvnitř koše a vydává jeden sáček po druhém. Výměnu sáčku zvládnete i jednou rukou - šetří místo i čas.Povrch koše je ošetřený technologií, která ho pokryje jemnou vrstvou nano-stříbra. Díky tomu je chráněn před otisky prstů a choroboplodnými zárodky. Běžné nečistoty z koše stečou a pokud by se přeci jenom uchytily, jdou vždy snadno vyčistit. Patentovaný mechanismus zavírání zaručuje plynulost pohybu víka a jeho tiché zavření. Víko stačí pouze lehce postrčit rukou. Okamžitě se začne jemně zavírat a téměř neslyšně zapadne na své místo.Pedálový koš Simplehuman můžete celý den dle libosti otevírat a zavírat. Na jeho životnost to nebude mít žádný vliv. Jeho ocelový pedál byl totiž navržen tak, aby vydržel více než 150 000 sešlápnutí. To odpovídá dvaceti sešlápnutí denně po dobu dvaceti let.Pant pro otevírání víka je nastaven tak, aby se víko otevřelo sice celé, ale nenarazilo do zdi či nábytku umístěného za košem. Simplehuman používá špičkové materiály, garantuje dlouholetou výdrž a pro tento model koše nabízí záruku 10 let.Simplehuman vyrábí vlastní odpadkové pytle. Vyznačují se vysokou pevností a snadno se z koše vyndávají. Sáčky, které přesně padnou do tohoto koše, najdete pod písmenkem H (35-35 l) objednací číslo 802924, 802913 a 802912.


 • Orion Koš odp. nerezUH s pedálem 20 l
  Orion Koš odp. nerezUH s pedálem 20 l

  Nerezový koš nezaujme jenom svým módním designem, která z něj dělá zajímavý a luxusní doplněk vaší domácnosti. Uvnitř koše navíc najdete černý plastový kyblíček, který pomocí..

  1099.00 Kč
 • Elletipi Vestavný odpadkový koš na dvířka RING, 10 l
  Elletipi Vestavný odpadkový koš na dvířka RING, 10 l

  Závěsný odpadkový koš Ring PPI606/1 C10 jednoduše zabudujete do vaší kuchyňské linky, připevníte ho k vnitřní straně skříňky a díky tomu nebudete zatěžovat dvířka této..

  1595.00 Kč
 • Curver Odpadkový koš FLIP BIN 25 l, motiv kůže
  Curver Odpadkový koš FLIP BIN 25 l, motiv kůže

  Praktický odpadkový koš Flip Bin s motivem kůže. Nádoba „FLIP BIN” se otevírá ručně s pomocí výklopného víka...

  269.00 Kč
 • Curver Odpadkový koš FLIP BIN 10 l, červená
  Curver Odpadkový koš FLIP BIN 10 l, červená

  Praktický odpadkový koš Flip Bin v stříbrno-červené barvě. Nádoba „FLIP BIN” se otevírá ručně s pomocí výklopného víka...

  169.00 Kč
 • Koš na papír KNIT krémová 03678-X64
  Koš na papír KNIT krémová 03678-X64

  Koš na papír s moderním háčkovaným vzorem řady Knit, která je inspirovaná módním trendem háčkování a ručních prací, je nejen praktický, ale i vkusný doplněk do každé domácnosti...

  109.00 Kč
 • Orion Koš odp. UH Waste kolíbka 10 l hnědá
  Orion Koš odp. UH Waste kolíbka 10 l hnědá

  V kuchyni, jídelně, studentském pokoji, kanceláři i v provozovně je velmi důležité, aby byl zachován pořádek. Proto je odpadkový koš nezbytným doplňkem jak v domácnosti, tak i na..

  199.00 Kč
 • Elletipi Vestavný odpadkový koš SWING - na dvířka, 24 l
  Elletipi Vestavný odpadkový koš SWING - na dvířka, 24 l

  Odpadkový koš s připevněním na vnitřní stranu skříňky je určen pro umístění na většinou nevyužité místo ve vaší skřínce. Závěsný odpadkový koš Swing vypadá jako obyčejný..

  949.00 Kč


Hledáte Odpadkové koše? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně je možné objevit jedinečné pedálový odpadkový koš simplehuman na tříděný odpad – 58l (3424), matná ocel, fpp!
© 2022Kontakt