Orava RP-130 S přenosný radiopřijímač

Orava RP-130 S Přenosný Radiopřijímač

Orava RP-130 S přenosný radiopřijímač

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Elektronika
Dodavatel:Orava
Cena:379.00 Kč
Orava RP-130 S přenosný radiopřijímač 3,25 (65%) 17 hodnocení

Orava RP-130 přenosný radiopřijímač, který můžete použít i jako mini reproduktorový systém se systémem vylepšené akustiky. Díky vestavěnému FM tuneru si můžete naladit svou oblíbenou rádiovou stanici. Kromě toho je vhodný pro připojení k MP3 přehrávači, PC, mobilnímu telefonu, ale nechybí zde ani slot pro micro SD a SD kartu, USB vstup či AUX vstup. Přehrávač umožňuje přehrávání formátu MP3 v audio kvalitě srovnatelné s CD diskem. Soubory můžete ovládat pomocí tlačítek na zařízení. Hudbu můžete nerušeně poslouchat i přes sluchátka. RP-130 je přenosný mini reproduktorový systém díky dobíjecí Li-ion baterii přes USB. Napájení: DC 3,7 V (Li-ion baterie), USB 5 V, 500 mA. Podstavec naleznete na vnitřní straně krytu baterie.


 • RICHTER CZECH Ocelový sejf RS.18.EDK
  RICHTER CZECH Ocelový sejf RS.18.EDK

  Nenechávejte svoje cennnosti, důležité dokumenty a peníze nestřežené a jen tak volně ležet. Pořiďte si kvalitní ocelový sejf s elektronickým zámkem, číselnou klávesnicí a páčkou k..

  1149.00 Kč
 • Home Decor Fotonástěnka, 30 x 40 x 2 cm
  Home Decor Fotonástěnka, 30 x 40 x 2 cm

  Chcete mít doma originální místo na vaše fotografie? Pořiďte si tuto nástěnku, jejíž součástí je provázek a kolíčky. Stane se skvělou dekorací, například v obývacím pokoji...

  149.00 Kč
 • Altom Dřevěný fotorámeček Medvídek 25 cm, modrá
  Altom Dřevěný fotorámeček Medvídek 25 cm, modrá

  Pořiďte svým dětem tento překrásný fotorámeček, do kterého si budou moci vystavit nejen fotografie, ale třeba i obrázky. Nádherný jemný dekor se bude hodit do každého pokojíčku. Lze..

  119.00 Kč
 • Altom Dřevěný fotorámeček Medvídek 17 cm, růžová
  Altom Dřevěný fotorámeček Medvídek 17 cm, růžová

  Pořiďte svým dětem tento překrásný fotorámeček, do kterého si budou moci vystavit nejen fotografie, ale třeba i obrázky. Nádherný jemný dekor se bude hodit do každého pokojíčku. Lze..

  99.00 Kč
 • RICHTER CZECH Ocelová pokladnička s kódovým zámkem TS.3006
  RICHTER CZECH Ocelová pokladnička s kódovým zámkem TS.3006

  Praktická ocelová pokladnička najde své využití u vás doma i v kanceláři. Mejte své finance bezpečně uložené a chráněné před něchtěnými návštěvníky.Vlastnosti: pokladnička s..

  299.00 Kč


Hledáte ? V sekci elektronika je možné objevit jedinečné orava rp-130 s přenosný radiopřijímač!
© 2020Kontakt