Obal na gril Austin XL Pit Boss

Obal Na Gril Austin XL Pit Boss

Obal na gril Austin XL Pit Boss

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Ochranné obaly na grily
Dodavatel:Pit Boss
Cena:2590.00 Kč
Obal na gril Austin XL Pit Boss 3,5 (70%) 34 hodnocení

Ochranný obal pro peletový gril Pit Boss Austin XLObal je vyroben z pevné a odolné PVC tkaninyKrycí obal chrání gril před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotamiRozměry transportního balení: 31,5 x 30 x 8,5 cmHmotnost transportního balení: 2,05 kg


 • Obal na gril Pit Boss Navigator 1150
  Obal na gril Pit Boss Navigator 1150

  Ochranný obal pro peletový gril Pit Boss Navigator 1150Obal je vyroben z pevné a odolné PVC tkaninyKrycí obal chrání gril před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotamiZámek se..

  2590.00 Kč
 • Obal na gril Big Green Egg Medium a Small s pojízdným stojanem
  Obal na gril Big Green Egg Medium a Small s pojízdným stojanem

  Ochranný obal pro keramické grily Big Green Egg s pojízdným stojanem velikosti Medium a SmallObal chrání keramický gril Big Green Egg před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotamiObalu..

  2875.00 Kč
 • Obal na gril Big Green Egg Mini
  Obal na gril Big Green Egg Mini

  Neprodyšný ochranný obal pro keramické grily Big Green Egg MiniObal chrání gril před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotamiObalu dominuje elegantní černá barva a zelené logo Big..

  1592.00 Kč
 • Obal na gril Napoleon Charcoal Kettle
  Obal na gril Napoleon Charcoal Kettle

  Ochranný obal pro grily na dřevěné uhlí Napoleon Charcoal KettleK výrobě obalu byla použita neprodyšná, velmi pevná PVC tkaninaKrycí obal chrání gril před deštěm, sněhem, prachem a..

  1490.00 Kč
 • Krycí plachta pro grily Monoith Le Chef
  Krycí plachta pro grily Monoith Le Chef

  Pevná a odolná ochranná plachta pro keramické grily Monolith Le ChefPlachta je vyrobená z pevných, ale pružných nylonových vlákenKrycí plachta chrání gril před deštěm a sněhem, ale také..

  2194.00 Kč


Hledáte Obaly pro peletové grily? V sekci grily krby | ochranné obaly na grily je možné objevit jedinečné obal na gril austin xl pit boss!
© 2023Kontakt