NUK FC Láhev DISNEY-Mickey PP 300ml,SI

NUK FC Láhev DISNEY-Mickey PP 300ml,SI

NUK FC Láhev DISNEY-Mickey PP 300ml,SI

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Péče o dítě
Cena:269.00 Kč
NUK FC Láhev DISNEY-Mickey PP 300ml,SI 5 (100%) 22 hodnocení

Mickey Mouse těšil děti mnoha generací. Nyní se vrací na lahvích NUK, aby dělal radost i vašim ratolestem. NUK First Choice+ je tím nejlepším pro zdravý vývoj čelistí a přirozený pocit při pití jako z matčina prsu. Vývoj kojence totiž začíná v ústech, kde má nejvíce svalu a nervu. Aby vašemu miminku svět hned zachutnal, jsou savičky NUK přizpůsobeny tvaru jeho čelisti a také pomáhají předcházet polykání vzduchu a s tím spojeným kolikám. K dispozici dvě barvy: červená a šedá s veselým motivem Mickeyho a Minnie Mouse bez možnosti výběru.Vlastnosti a parametry savička velikost 2 - ideální pro děti od 6 do 18 měsíců středně velký otvor (M) určený pro mléko NIK Anti-Kolikový systém 6-18 m vyrobeno z vysoce kvalitního a nerozbitnýho polypropylenu, pítko ze silikonu neobsahuje BPA kompatibilní se všemi NUK First Choice produkty


 • Savička, velikost S, TESCOMA PAPU PAPI, 2ks
  Savička, velikost S, TESCOMA PAPU PAPI, 2ks

  Špičková antikoliková savička vynikající pro krmení dětí z lahví PAPU PAPI. Savička S je vhodná pro krmení dětí od prvních dnů po narození.Antikolikové savičky PAPU PAPI, vyrobeny..

  129.00 Kč
 • NUK First Choice Láhev Sports Cup 450 ml, modrá
  NUK First Choice Láhev Sports Cup 450 ml, modrá

  Mluví, dovádějí, stojí na vlastních nohou a pijí bez vaší pomoci. Změn, kterými si vaši nejmenší prošli v prvních třech letech života, je nespočet. Není proto divu, že se musí..

  249.00 Kč


Hledáte Odsávačky, pomůcky pro kojení? V sekci pro děti | péče o dítě je možné objevit jedinečné nuk fc láhev disney-mickey pp 300ml,si!
© 2020Kontakt