Modom Parní inhalátor plastový - KP117

Modom Parní Inhalátor Plastový - KP117

Modom Parní inhalátor plastový - KP117

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zdraví
Dodavatel:4HOME
Cena:289.00 Kč
Modom Parní inhalátor plastový - KP117 4,25 (85%) 20 hodnocení

Pokud trpíte častými záněty dýchacích cest, může vám pomoci parní inhalace. S její pomocí se dostanou léčivé látky hluboko do dýchacích cest. Inhalovat můžeme minerální nebo slanou vodu, éterické oleje, bylinky nebo léky. Záleží na obtížích. Inhalaci můžete provádět i preventivně, například s fyziologickým roztokem nebo Vincentkou. Pravidelná inhalace posiluje odolnost dýchacích cest. Čistí a zvlhčuje sliznice, které jsou pak odolnější proti choroboplodným zárodkům, částicím prachu, alergenům. Tento přístroj se skládá ze 4 dílů. Jeho předností je dvojitá stěna spodního dílu, kde je umístěna vyjímatelná nádoba na horkou vodu. Součástí horního anatomického nástavce je odnímatelný náústek, který je pohyblivý a jednoduše se přizpůsobí poloze při inhalaci. Inhalátor má dva egonomicky tvarované úchyty pro snadnější manipulaci. Je vyroben ze zdravotně nezávadného plastu.


 • Beurer Kompresorový Inhalátor IH 18
  Beurer Kompresorový Inhalátor IH 18

  Kompresorový inhalátor BEU-IH18 od společnosti Beurer je vhodnou pomůckou při stávajících potížích s horními i dolními dýchacími cestami. Lze jej využít při dlouhotrvajících..

  1199.00 Kč
 • Inhalátor Beurer IH 40 ultrazvukový
  Inhalátor Beurer IH 40 ultrazvukový

  Pokud často trpíte na rýmu, nachlazení, kašel nebo astma, pak je pro vás výborným pomocníkem při léčbě nebo pro zmírnění příznaků nemoci inhalátor Beurer BEU-IH40.Vlastnosti a..

  1999.00 Kč
 • Salitair ™, solný inhalátor
  Salitair ™, solný inhalátor

  Tento ruční inhalátor je ideální pomocník pro osoby trpící alergiemi, astmatem nebo dýchacími potížemi. Pomáhá i při rýmě, bronchitidě, usnadňuje dýchání a vykašlávání, omezuje..

  669.00 Kč
 • Topvet Bergamot 100 percent silice 10 ml
  Topvet Bergamot 100 percent silice 10 ml

  Bergamot - 100% siliceBergamot - osvěžuje a povzbuzuje. Používá se při bolestech v krku, snižuje horečku, pomáhá při bronchitidě a špatném trávení. Zmírňuje psychickou i fyzickou..

  129.00 Kč


Hledáte Inhalátory? V sekci kosmetika a zdraví | zdraví | přístroje je možné objevit jedinečné modom!
© 2020Kontakt