Maxxo Vakuová balička VM Chamber Line 70

Maxxo Vakuová Balička VM Chamber Line 70

Maxxo Vakuová balička VM Chamber Line 70

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Maxxo
Cena:11959.00 Kč
Maxxo Vakuová balička VM Chamber Line 70 5 (100%) 33 hodnocení

Vakuová balička v nerezovém designu je vhodná pro velmi intenzivní komerční využití, ovšem uplatnění nalezne také i v domácnostech, ale i v gastro provozech, u řezníků, uzenářů, lahůdkářů, myslivců, rybářů, pěstitelů, všude tam, kde je třeba zavakuovat větší balíky potravin, nebo potravin tekuté povahy.Komorová vakuovací balička pojme vakuovací role/sáčky až do šířky 30 cm, kde lze snadno vakuovat uvnitř uzavřené nádoby o objemu 7 l, kterou chrání velmi pevné tvrzené sklo, nebo také lze vakuovat objemnější potraviny vně vakuovačky. Např.: ryby, pořádné porce masa, celé sýry aj.Průhledné tvrzené sklo a velmi odolná nerezová konstrukce spolu s digitálním displejem a ručním řezákem fólií v balení tvoří nadčasový design spojený se snadnou obsluhou.Parametry: sací výkon: -950 mb extrémní výkon kompesoru: 72 l/minuta objem komory: 7 l  maximální šířka rolky/sáčku: 30 cmObsah balení: přístroj, návod, 30 ks vakuovacích sáčků, bezpečnostní řezák fólií, svářecí lišta, těsnění k vakuovací komoře


  • Orion Box UH multi čtverec V vysoký 11 l
    Orion Box UH multi čtverec V vysoký 11 l

    Znáte to, věcí přibývá a každý úložný prostor je vítán s otevřenou náručí. Co takhle chytrý úložný box s víkem na dva pevné klipy, který vám poslouží na úspořádání..

    159.00 Kč


Hledáte Mísy a misky? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | skladování a balení potravin je možné objevit jedinečné maxxo vakuová balička vm chamber line 70!
© 2021Kontakt