Maxxo VM Master

Maxxo VM Master

Maxxo VM Master

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Maxxo
Cena:8499.00 Kč
Maxxo VM Master 5 (100%) 22 hodnocení

Uložte si svá jídla bezpečně do chladničky nebo mrazáku a prodlužte jejich čerstvost a trvanlivost odsátím vzduchu ze sáčku či krabičky. Plně automatická Vakuová balička Maxxo VM Master na první pohled zaujme svým moderním nerezovým designem a svojí jednoduchostí i snadnou obsluhou, díky unikátnímu sytému uzavírání pomocí komfortní rukojeti.Vlastnosti: extra šíře svařovací lišty umožňuje používat velké fólie o šířce až 40 cm!  zavakuuje výrazně větší mnoství potravin najednou než ostatní vakuovačky na trhu uplatnění nalezne zejména v gastro provozech, u řezníků, uzenářů, lahůdkářů, myslivců, rybářů, pěstitelů, všude tam, kde je třeba zavakuovat velké balíky potravin velký sací výkon 25 l/min – extrémně výkonná dvojitá pumpa dvojitý svár pro pevné a neprodyšné zatavení fólie unikátní systém uzavírání pomocí rukojetí zabudované místo pro Jumbo role fólií (10 m x 40 cm) integrovaný řezák vakuování suchých i vlhkých potravin možnost vakuování ve vakuovacích dózách funkce rychlé marinování odolný nerezový design


 • Banquet Party box s držadly Culinaria 42 x 29 x 25 cm, malinová
  Banquet Party box s držadly Culinaria 42 x 29 x 25 cm, malinová

  Party box s držadly je praktickým a atraktivním pomocníkem k přenášení a úschově jídla. Po odklopení poklopu můžete občerstvení servírovat. Kryt slouží nejen k bezpečnému..

  399.00 Kč
 • Orion Sada polévkových misek s poklicí 450 ml, 4 ks
  Orion Sada polévkových misek s poklicí 450 ml, 4 ks

  Sada čtyř polévkových misek, které jsou výborné nejen k podávání horkých polévek, ale stejně dobře v nich můžete zapékat těstoviny, zeleninu nebo brambory. Misky mají dvě ucha pro..

  369.00 Kč
 • Bormioli Rocco Dóza Fido 2 l
  Bormioli Rocco Dóza Fido 2 l

   Skleněné dózy s modrým skleněným víkem jistě využije ve svém království každá hospodyňka. Tento praktický box je vhodný pro nakládání sýrů nebo uzenin, ale i pro uchování..

  169.00 Kč


Hledáte Mísy a misky? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | skladování a balení potravin je možné objevit jedinečné maxxo vm master!
© 2021Kontakt