Kela WC sada VARDA mramor KL-20031

Kela WC Sada VARDA Mramor KL-20031

Kela WC sada VARDA mramor KL-20031

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:KELA
Cena:2799.00 Kč
Kela WC sada VARDA mramor KL-20031 2,25 (45%) 20 hodnocení

Elegantní WC set z kolekce Varda se stane nepostradatelným doplňkem každé toalety i koupelny. Nabízí spojení dvou funkčních doplňků a to držáku na toaletní papír i WC štětky. Spodní část je vyrobena z mramoru ostatní části jsou kovové.Značka KELA byla založena roku 1903 v Německu a má více jak stoletou historii. Do dnešního dne získala velmi silné postavení nejen na domácím trhu, ale i ve světě. Její výrobky pro domácnost, zejména pak do koupelny a kuchyně, jsou známé svým inovativním konceptem s nadčasovým designem a nekompromisní kvalitou.


 • WC souprava se stětkou SIENA, závěsná
  WC souprava se stětkou SIENA, závěsná

  Závěsný WC set v minimalistickém designu bude praktickým doplňkem pro každou toaletu nebo koupelnu. Díky neutrálnímu vzhledu a perfektní kombinaci mléčného skla a kovu zapadne do..

  399.00 Kč
 • WC set Edmonton, zelená
  WC set Edmonton, zelená

  I tak obyčejnou a často nudnou místnost, jako je vaše toaleta spolehlivě oživí zajímavý set v netradiční pastelové barvě . Je vyroben z odolného materiálu, který vám dlouho vydrží...

  189.00 Kč
 • Koziol Stojan na toaletní papír Miaou, bílá
  Koziol Stojan na toaletní papír Miaou, bílá

  Držák na toaletní papír z kolekce Miaou stvořené pro milovníky koček. Je velice stabilní a určený na 2 role toaletního papíru či na roli papírové utěrky. Materiál použitý pro..

  389.00 Kč
 • Kleine Wolke WC set Kyoto bílá
  Kleine Wolke WC set Kyoto bílá

  Moderní luxusní WC set Kyoto. Vhodné a praktické vybavení koupelny. K dispozici ve stejném designu je také kelímek, mýdlenka a dávkovač mýdla...

  729.00 Kč


Hledáte WC štětky? V sekci dům a zahrada | domácnost | Čisticí prostředky v domácnosti | Úklidové pomůcky je možné objevit jedinečné kela wc sada varda mramor kl-20031!
© 2021Kontakt