Igloohome zámek Retrofit Lock a Wi-Fi Bridge

Igloohome Zámek Retrofit Lock A Wi-Fi Bridge

Igloohome zámek Retrofit Lock a Wi-Fi Bridge

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:4HOME
Cena:6499.00 Kč
Igloohome zámek Retrofit Lock a Wi-Fi Bridge 5 (100%) 41 hodnocení

Igloohome Retrofit Lock- pomocí Igloohome Retrofit Lock snadno proměňte svůj zámek na chytrý. Zažijte pohodlnější způsob života. Snadno proměňte svůj zámek v chytrý s Igloohome Retrofit zámek. Užijte si výhody bezklíčového provozu. Získáte také větší klid a pocit bezpečí s přidanými bezpečnostními funkcemi. Kromě toho, že udrží váš domov v bezpečí, může Retrofit Lock fungovat také jako recepce 24/7 pro hostitele prázdninových pronájmů. Pro odemknutí stačí spustit aplikaci Igloohome a zapnout služby Bluetooth. Tam klepněte na ikonu zámku a můžete jít dovnitř. Všechny zámky Igloohome podporují mobilní aplikace. Můžete vytvořit klíče Bluetooth pro hosty, členy rodiny a přátele kdykoliv a kdekoliv. Pro snadnější sdílení přístupu je jako příslušenství k dispozici klávesnice. Nabízí přidaný režim přístupu pomocí PIN kódů. Klávesnice je perfektní zařízení pro vícenásobné zámky Igloohome nebo pro přidání hodnoty k Retrofit Lock. Klávesnice, která je skvělá pro hosty, návštěvníky, děti a další, vám umožní udělit dočasný přístup do vašeho domova. Ke vstupu nepotřebujete chytrý telefon, stačí jim poslat unikátní PIN kódy. Všechny zámky igloohome fungují offline. Co to znamená? Žádná WiFi, žádný problém. Pro první připojení je nutné pomocí Bluetooth spárovat schránku s aplikací v mobilním telefonu. Poté lze kódy k zámku generovat a přidělovat přes technologii AlgoPin bez připojení k Bluetooth. Zařízení Igloohome pracují offline pro větší bezpečnost a spolehlivost. Na rozdíl od jiných chytrých zámků Bluetooth na trhu si vaši hosté nebudou muset stahovat další aplikaci, aby získali přístup. Náš jedinečný algoPIN využívá technologii, která je podobná jednorázovému heslu (OTP) bankovního tokenu. Po instalaci budete muset spárovat svůj zámek s vaším účtem Igloohome prostřednictvím aplikace igloohome na vašem smartphonu. Po úspěšném spárování váš smartphone synchronizuje jedinečný PIN token s našimi zabezpečenými cloudovými servery a neuchová token lokálně. Při vytváření kódů PIN pro hosty nebo členy rodiny váš smartphone odešle požadavek na váš token na cloudových serverech. Pomocí algoritmů je náhodně vygenerován jedinečný PIN kód s integrovanou dobou platnosti. K tomu nemusíte být blízko zámku. Nyní, vyzbrojeni PIN kódem, to můžete sdílet s požadovaným příjemcem přes WhatsApp, Facebook Messenger, SMS a další. Retrofit Lock se automaticky uzamkne jakmile se dveře zavřou, aby jste měli větší klid. Intuitivní zvukové a vizuální upozornění vás vyzve k výměně baterie, když se vybijí. Provozní teplota je od - 10 °C do 50 °C. Napájí se pomocí 4 AA alkalických baterií.


 • Tellur WiFi smart pohybový senzor, PIR, bílý
  Tellur WiFi smart pohybový senzor, PIR, bílý

  Tellur Smart WiFi senzor je moderní a soběstačný zabezpečovací systém, který vyniká především svým elegantním designem a malými rozměry. PIR pohybový senzor lze instalovat na místo,..

  759.00 Kč
 • Chytrá klika Smart Touch Handle H.03.NIMAT
  Chytrá klika Smart Touch Handle H.03.NIMAT

  Chytrá klika „Smart Touch Handle“ ovládaná otiskem prstu, chytrým telefonem (Bluetooth) nebo PIN kódem.Je ideálním řešením pro zabezpečení vnitřních prostor jako jsou kanceláře,..

  3249.00 Kč
 • Nedis DTCTCO40WT detektor oxidu uhelnatého
  Nedis DTCTCO40WT detektor oxidu uhelnatého

  Tento Nedis© detektor CO s displejem rozpozná oxid uhelnatý (CO), zajišťuje vaše bezpečí a rychle zobrazuje aktuální hodnotu. Tento detektor vás včas upozorní, když detekuje zvýšenou..

  719.00 Kč


Hledáte Domovní alarmy? V sekci dům a zahrada | domácnost je možné objevit jedinečné igloohome zámek retrofit lock a wi-fi bridge!
© 2023Kontakt