Chemická toaleta na zahradu

Chemická Toaleta Na Zahradu

Chemická toaleta na zahradu

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kempingové potřeby
Dodavatel:DECODOMA
Cena:2490.00 Kč
Chemická toaleta na zahradu 2,5 (50%) 30 hodnocení

 • objem 20 l
 • přirozená sedací výška
 • snadná obsluha 
 • Chemická toaleta vám zajistí maximální pohodlí i tam, kde nemáte toaletu klasickou. Lze ji umístit kamkoliv je třeba a její obsluha je velmi snadná. Chemická toaleta funguje na jednoduchém principu dvou nádrží. První nádrž o objemu 20 l skladuje odpad, druhá o objemu 14 l zabezpečuje přísun čisté vody na oplachování a odvod odpadu. Chemické náplně vložené do toalety zajistí rozložení fyziologického odpadu a zabrání zápachu. Dvě trysky umožňují rovnoměrný a kvalitnější oplach mísy. Nádrž s odpadem je uzavíratelná, snadno ji od toalety odpojíte a vyprázdníte. Ať už na zahrádku, chatu, chalupu či do karavanu, pořízení toalety nebudete litovat.

  Materiál: plast

  Rozměry: délka: 41,5 x šířka 35,5 x výška 41,5 cm 

  Nosnost: 130 kg

  Hmotnost: 5,5 kg

  V nabídce také chemické náplně pro odpadní i splachovací nádrž.


  • Chemická toaleta na zahradu
   Chemická toaleta na zahradu

   objem 20 l přirozená sedací výška snadná obsluha  Chemická toaleta vám zajistí maximální pohodlí i tam, kde nemáte toaletu klasickou. Lze ji umístit kamkoliv je třeba a její obsluha je..

   2490.00 Kč
  • Kempingový set 41,Kempingový set 41
   Kempingový set 41,Kempingový set 41

   Skládací campingový stůl s deskou 4,5mm (MDF deska potažená plastem) světle šedé barvy s hliníkovou konstrukcí stříbrné barvy. V rozloženém stavu má stůl 120 cm šířky. Po složení..

   1040.00 Kč
  • Fóliovník s poličkami
   Fóliovník s poličkami

     pro sadbu i urychlení zeleniny prostorný, se 4 policemi nezabere moc místa = vhodný i na balkon snadné sestavení Zahradní fóliovníky jsou nepostradatelným pomocníkem pro pěstování..

   1899.00 Kč
  • Elektrický likvidátor plevele
   Elektrický likvidátor plevele

   Elektrický multifunkční likvidátor plevele vám umožní zbavit chodníky, pergoly a cestičky otravného plevele bez nutnosti ohýbání se a lezení po kolenou. Teplo vycházející z trysky..

   1399.00 Kč
  • Asist ARZ3H001 lesnická ochranná přilba
   Asist ARZ3H001 lesnická ochranná přilba

   Lesnická přilba na práce s elektrickým nářadí, jako jsou pily, nůžky na plot atd. Přilba spolehlivě chrání hlavu, oči a sluch. Základní vlastnosti výrobku: velikost hlavového oblouku..

   599.00 Kč
  • Yato YT-7461 Gelové nákoleníky, černá
   Yato YT-7461 Gelové nákoleníky, černá

   Praktické polstrované chrániče jsou vybaveny gelovými polštáři, které vám umožní pohodlnou práci v kleče, aniž by vaše kolena nějak utrpěla. Proto se velmi hodí pro stavební,..

   499.00 Kč
  • Roundup Expres postřik 6 h, 1,2 l
   Roundup Expres postřik 6 h, 1,2 l

   Tento herbicidní přípravek je určený k likvidaci nežádoucích plevelů, které hubí včetně kořenů. Nepůsobí na semena v půdě. Má velmi rychlý účinek, již po šesti hodinách je..

   299.00 Kč


  Hledáte Kempingové potřeby? V sekci zahrada a kemping je možné objevit jedinečné chemická toaleta na zahradu!
  © 2022Kontakt