BergHOFF Sada nožů ve stojanu LEO GRAPHITE, 13 ks

BergHOFF Sada Nožů Ve Stojanu LEO GRAPHITE, 13 Ks

BergHOFF Sada nožů ve stojanu LEO GRAPHITE, 13 ks

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:BergHOFF
Cena:6795.00 Kč
BergHOFF Sada nožů ve stojanu LEO GRAPHITE, 13 ks 5 (100%) 33 hodnocení

Bohatě vybavená sada nožů v černém dřevěném bloku od belgické značky BERGHOFF vyrobené ze špičkové martenzitické nerezové oceli X50CrMov15 s perfektně vyváženou kovanou čepelí, která zajistí skvělé výsledky při krájení nejrůznějších surovin. Ostří čepele broušeno laserem pro maximální ostrost, není nutné často brousit. Masivní dřevěný blok je velmi stabilní a zajistí přehledné uspořádání všech nožů i nůžek. Precizní zpracování vhodné pro profesionální kuchaře i nadšence v kuchyni. Pro vysoce kvalitní nože je vždy doporučeno šetrné ruční mytí, které zachová kvalitu ostří. Ve stojanu je volný slot pro ocílku, do kterého můžete vložit svou oblíbenou ocílku na broušení nožů. Sada obsahuje: 1x loupací / délka čepele: 9 cm1x univerzální / d.č.: 12 cm1x porcovací / d.č.: 20 cm1x na pečivo / d.č.: 20 cm1x šéfkuchařský / d.č.: 20 cm6x steakový / d.č.: 17,5 cm1x nůžky na drůbež 22 cm1x dřevěný blok na nože 23 x 12,5 x 10 cm


 • Tescoma Lis na mražené bylinky HANDY
  Tescoma Lis na mražené bylinky HANDY

  Vynikající pro přípravu, skladování a snadné použití zmražených bylinek, ideální pro bazalku, majoránku, meduňku, pažitku, petrželku, koriandr, tymián, kopr, šalvěj apod. Vyrobeno z..

  99.00 Kč
 • TESCOMA držadlo na cibuli PRESTO
  TESCOMA držadlo na cibuli PRESTO

  Držadlo na cibuli je vynikající pro snadné a bezpečné krájení cibule. Zapíchněte do oloupané cibule rozkrojené na poloviny a mezi jehlicemi nakrájejte na plátky. Vyrobeno z prvotřídní..

  149.00 Kč
 • Orion Konvice na mléko Tečka 2 l
  Orion Konvice na mléko Tečka 2 l

  Kvalitní smaltovaná bandaska na mléko s pokličkou a uchem je ve veselém červeném provedení s bílými tečkami. Poslouží na přenášení a převoz mléka, polévek a ostatních tekutin...

  499.00 Kč


Hledáte Kuchyňské nože? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | kuchyňské náčiní je možné objevit jedinečné berghoff sada nožů ve stojanu leo graphite, 13 ks!
© 2022Kontakt