AirThings Sada senzorů House Kit

AirThings Sada Senzorů House Kit

AirThings Sada senzorů House Kit

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:AirThings
Cena:7299.00 Kč
AirThings Sada senzorů House Kit 4 (80%) 41 hodnocení

Sada Airthings House má vše, co potřebujete, abyste mohli začít monitorovat kvalitu ovzduší ve vaší domácnosti. Tato sada zahrnuje: Wave, první inteligentní radonový detektor, Wave Mini s indikací rizika vzniku plísní, vzdušné chemikálie (VOC), senzory vlhkosti a teploty a Hub, který přenáší vše online. Jednoduše připojte HUB rozbočovač k internetu a nastavte monitory pomocí aplikace Airthings Wave. Poté získáte přehled o znečištění vnitřního ovzduší ve více místnostech vašeho domova, ať jste kdekoli. Data jsou dostupná prostřednictvím bezplatné aplikace Airthings Wave (iOS / Android). Přístroje se napájí pomocí alkalických baterií.


 • Nedis DOORB212WT bezdrátový zvonek, bílá
  Nedis DOORB212WT bezdrátový zvonek, bílá

  Bateriový zvonek se snadno instaluje bez kabelů. Lze jej flexibilně umístěte kdekoli v domácnosti zavěšením na hřebík nebo pomocí lepicí pásky, která je součástí balení. Má..

  469.00 Kč
 • Nedis DOORB240CWT bezdrátový zvonek
  Nedis DOORB240CWT bezdrátový zvonek

  Tento bezdrátový zvonek se velice snadno instaluje. S pomocí dodaných součástí zapojíte přijímač a namontujete vysílač ke dveřím. A zvonek je připravený použití! Vysílač s vlastním..

  599.00 Kč
 • AirThings Digitální detektor radonu Coretium Home
  AirThings Digitální detektor radonu Coretium Home

  Pomocí tohoto kompaktního a výkonného detektoru radonových plynů můžete snadno sledovat hladiny radonu ve vaší domácnosti. Na rozdíl od tradičních testovacích souprav radonových plynů..

  4379.00 Kč


Hledáte Domovní alarmy? V sekci dům a zahrada | domácnost je možné objevit jedinečné airthings sada senzorů house kit!
© 2023Kontakt