AirThings Kompletní monitor kvality ovzduší View Plus

AirThings Kompletní Monitor Kvality Ovzduší View Plus

AirThings Kompletní monitor kvality ovzduší View Plus

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:4HOME
Cena:7299.00 Kč
AirThings Kompletní monitor kvality ovzduší View Plus 3 (60%) 32 hodnocení

Nepřetržité sledování kvality vnitřního ovzduší je klíčem k minimalizaci negativních účinků na zdraví, prevenci nemocí a zvýšení produktivity, energie a dobrého zdraví. AirThings View Plus nabízí senzory, které průběžně měří radon, pevné částice (PM), vzdušné chemikálie (VOC), CO2, vlhkost, teplotu i tlak. Vy si můžete být v každém okamžiku jisti, že jejich hodnoty máte pod kontrolou. Airthings View Plus zahrnuje bezplatnou aplikaci (iOS / Android) a je napájen z baterie nebo přes USB kabel. Umožnuje montáž na stěnu nebo umístění na stůl. Interval měření senzoru je 5 minut.Obsah balení: monitor kvality vzduchu, 6x AA baterií, USB kabel, oboustranná lepící páska


 • Závěsný kovový zvon Patrik, 9,5 x 20 x 9,5 cm
  Závěsný kovový zvon Patrik, 9,5 x 20 x 9,5 cm

  Co je nejtypičtější zvuk Vánoc? No přeci cinkání zvonečku. Zazvoňte si i vy letos na svůj zvoneček...

  119.00 Kč
 • Aldo Dveřní vchodová stříška hnědá, 100 x 200 cm
  Aldo Dveřní vchodová stříška hnědá, 100 x 200 cm

  Tato stříška je ideální pro ochranu vchodu do vašeho domova nebo kanceláře. Tvoří jí extrémně lehká dutinková polykarbonátová deska, která je dvakrát lehčí než tradiční sklo a..

  2199.00 Kč
 • Solight 1L56B
  Solight 1L56B

  Tento zvonek s funkcí „Learning code“ umožňuje spárování neomezeného množství zvonků a tlačítek do jedné skupiny. Má 32 volitelných melodií. Zvonění signalizuje i LED indikátor na..

  329.00 Kč
 • AirThings Detektor radonu Wave 2nd GEN
  AirThings Detektor radonu Wave 2nd GEN

  Chraňte svou rodinu před druhou hlavní příčinou rakoviny plic, před radonem. Snadno zjistíte hodnotu radonu v ovzduší bez nutnosti odesílání vzorků do laboratoře. Přístroj zajišťuje..

  4599.00 Kč
 • Litinový zvonek Ptáčci, 23 x 20,8 x 8 cm
  Litinový zvonek Ptáčci, 23 x 20,8 x 8 cm

  Litinový zvonek má krásný zvuk, kterým se jistě ráda ohlásí každá návštěva. Bude krásnou stylovou dekorací do domu, obchodu či na chatu. Zvoneček na konzolce hlídají ptáčci...

  299.00 Kč
 • AirThings Senzor kvality ovzduší Wave mini
  AirThings Senzor kvality ovzduší Wave mini

  Často trávíme uvnitře budovy až 90 % času a na pravidelné větrání se snadno zapomene. Nepřetržité sledování kvality vnitřního ovzduší je klíčem k minimalizaci negativních účinků..

  1899.00 Kč


Hledáte Domovní alarmy? V sekci dům a zahrada | domácnost je možné objevit jedinečné airthings kompletní monitor kvality ovzduší view plus!
© 2022Kontakt