Sedacia Súprava Do U Seaside Šedá Černá

Sedacia Súprava Do U Seaside Šedá Černá

Sedacia Súprava Do U Seaside Šedá Černá

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sedací soupravy
Dodavatel:Möbelix
Cena:40999.00 Kč
Sedacia Súprava Do U Seaside Šedá Černá 5 (100%) 42 hodnocení

Sedací souprava v šedé barvě v kombinaci s černou šedou bude působit ve vašem obývacím pokoji skutečně pohodlně. Sedací souprava ve tvaru U vám nabídne mnoho místa, díky čemuž si můžete pohodlně posedět se svou rodinou a přáteli a strávit s nimi příjemně chvíle. Velmi pohodlné je čalounění s Nosag-pružinami a pěnovým jádrem, jakož i hluboké čalouněné opěradla. Abyste se cítili ještě příjemnější, poslouží vám opěrky hlavy a rukou. Sedací souprava s rozměry 165 x 334 x 218 cm je vybavena praktickou funkcí lůžka. Stačí chvíle a máte vytvořenou plochu lůžka o velikosti 122 x 255 cm na příležitostné přespávání. Zahrnut je také úložný prostor. Sedačka má originál zadní potah, díky čemuž ji můžete postavit kamkoli do místnosti. Pokud máte zájem rozšířit počet míst k sezení, máte možnost si doobjednat praktický taburet. Bez dekorace. Souhrn nejdůležitějších informací: sedačka ve tvaru U s otomanem vpravo originál zadní potah funkce lůžka plocha lůžka: cca. 255 x 122 cm (š x d) s úložným prostorem včetně zádových a dekoračních polštářů s hlavovými opěrkami výška sedu: cca. 47 cm celková výška: cca. 88 cm rozměry: cca. 165 x 334 x 218 cm -------------------------------------------------------------------------------------------- Poznámka: Tato sedací souprava není vystavena v našich prodejnách, je dostupná pouze na objednávku. Z uvedeného důvodu je třeba počítat s delšími dodacími lhůtami. Větší


  • Sedací Souprava Do U Seaside Černá Bílá
    Sedací Souprava Do U Seaside Černá Bílá

    Sedací souprava v černé barvě v kombinaci s bílou barvou bude působit ve vašem obývacím pokoji skutečně pohodlně. Sedací souprava ve tvaru U vám nabídne mnoho místa, díky čemuž si..

    40999.00 Kč


Hledáte Sedací soupravy do U? V sekci obývací pokoje | sedací soupravy je možné objevit jedinečné sedacia súprava do u seaside Šedá Černá!
© 2023Kontakt