Roztahovací Sedačka Do U Multi, Šedá Krémová

Roztahovací Sedačka Do U Multi, Šedá Krémová

Roztahovací Sedačka Do U Multi, Šedá Krémová

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sedací soupravy
Dodavatel:Möbelix
Cena:46999.00 Kč
Roztahovací Sedačka Do U Multi, Šedá Krémová 5 (100%) 41 hodnocení

Prvotřídní sedací souprava ve vkusné kožence béžové barvy a šedé tkanině vás jistě zaujme svým designem a U-tvarem, díky kterému nabízí dostatek pohodlného místa na odpočinek a relax. Sedací souprava s rozměry 345 x 228 cm má vysoce kvalitní Nosag pružiny, které vám poskytnou komfort sezení během celého dne. Ledvinové polštáře, nastavitelné hlavové opěrky a područky se postarají o ještě větší pohodlí. Součástí sedací soupravy je také praktická funkce lůžka se štědrou plochou 301 x 135 cm - jen pár jednoduchých kroků a vaši přátelé a známí mají místo na pohodlné přenocování. Další praktickou funkcí je úložný prostor, kde můžete odložit přikrývky a polštáře. S touto kvalitní sedací soupravou přetvoříte váš obývací pokoj na útulnou místnost v moderním stylu. -------------------------------------------------- ------------------------------------------ Poznámka: Látky si můžete vybrat v různých barvách a materiálech v každém Möbelix na objednávku. V našich obchodech si vyberete z pestré nabídky vzorníků látek. Naši poradci se těší na vaši návštěvu!


  • Sedací Souprava Park
    Sedací Souprava Park

    Moderní sedací souprava PARK značky LUCA BESSONI vás přesvědčí svým nesrovnatelným pohodlím a ohromujícím designem. Pod potahem z mikrovlákna v antracitové a světle šedé barvě se..

    39999.00 Kč


Hledáte Sedací soupravy do U? V sekci obývací pokoje | sedací soupravy je možné objevit jedinečné roztahovací sedačka do u multi, Šedá krémová!
© 2023Kontakt