Magnetická lišta na nože z nerezové oceli Cromargan® WMF Balance délka 35 cm

Magnetická Lišta Na Nože Z Nerezové Oceli Cromargan® WMF Balance Délka 35 Cm

Magnetická lišta na nože z nerezové oceli Cromargan® WMF Balance délka 35 cm

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky
Cena:1429 Kč
Magnetická lišta na nože z nerezové oceli Cromargan® WMF Balance délka 35 cm 3,75 (75%) 32 hodnocení

S WMF si domů přinášíte tu nejvyšší kvalitu: ✓ německá preciznost a nejmodernější technologie ✓ značka WMF pro nás vyrábí již přes 160 let ✓ Vyrábí nádobí a kuchyňské spotřebiče z kvalitní nerezové oceli, které se často dědí z generace na generaci. ✓ Značka myslí i na jednoduchou péči a údržbu, a tak se snaží, aby většina produktů mohla alespoň částečně do myčky nádobí. ✓ Jejich nerezové hrnce jsou slavné po celém světě. Milují je světoznámí kuchaři i amatérští nadšenci. - Rozměry: 35 cm (délka) - Hmotnost: 500 g - Materiál: nerezová ocel, plast - Péče: nevhodné do myčky, myjte v ruce


 • Bambusový blok na nože se štětinami WMF
  Bambusový blok na nože se štětinami WMF

  Možná jste si dodnes mysleli, že blok na nože nepotřebujete. Udělejte ve své kuchyni revoluci a dodejte svým nožům řád. S tímto šikovným blokem na nože to půjde jedna radost. WMF jako..

  1979 Kč
 • Závěsný dřevěný držák na nože Metaltex
  Závěsný dřevěný držák na nože Metaltex

  Metaltex umí domov zařídit takový, abyste se v něm cítili tak, jak si zasloužíte - bez zbytečného bordelu, rozházených věcí a nedostatku místa. Kousky této značky mohou za správný chod..

  409 Kč
 • Sada 2 červených nožů s krytem WMF Touch
  Sada 2 červených nožů s krytem WMF Touch

  Je ostrý jako břitva a potrpí si na kvalitní ingredience. V kuchyni se nebojí jakékoliv práce a bude si rozumět s každou výzvou, kterou mu předložíte. Nůž od WMF je zkrátka opravdový..

  715 Kč
 • Sada 5 nožů s rotačním stojanem Joseph Joseph Elevate
  Sada 5 nožů s rotačním stojanem Joseph Joseph Elevate

  Nechte se nalákat na vyladěné kuchyňské náčiní od značky Joseph Joseph. V této sadě Elevate najdete 5 různých druhů nožů vhodných pro úpravu nejrůznějších surovin. Nesmí chybět ani..

  2999 Kč


Hledáte Bloky na nože? V sekci kategorie | bytové doplňky | doplňky do kuchyně | kuchyňské organizéry je možné objevit jedinečné magnetická lišta na nože z nerezové oceli cromargan® wmf balance délka 35 cm!
© 2022Kontakt