Žlutý vlněný koberec Flair Rugs Gigi 120 x 170 cm

Žlutý Vlněný Koberec Flair Rugs Gigi 120 X 170 Cm

Žlutý vlněný koberec Flair Rugs Gigi 120 x 170 cm

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Textil
Dodavatel:Flair Rugs
Cena:2799 Kč
Žlutý vlněný koberec Flair Rugs Gigi 120 x 170 cm 3 (60%) 44 hodnocení

Potřebuje váš domov vzpruhu v podobě barev? Sáhněte po moderním koberci z kolekce Gigi od značky Flair Rugs. Jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Je to ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova. O vlněných kobercích: Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Potěší i svou tvarovou pamětí, takže i po delším stlačování vláken se vrátí zpět do původního tvaru. Proč si pořídit koberec: Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde. - Délka: 170 cm - Šířka: 120 cm - Hustota: 2000 g/m² - Váha: 6.728 kg - Tloušťka: 1.1 cm - Výška vlasu: 8 mm - Složení látky: 100% vlna - Tvar: Obdélníkový - Umístění: Interiér - Materiál: Vlna - Péče: Otírejte suchým hadříkem, Pravidelně vysávejte - Vlastnost: Vhodné na podlahové vytápění - Země původu: IN - Materiál zadní strany: Bavlna - Způsob výroby: Stojově všívaný - Typ zakončení: Obšité okraje - Typ vlasu: Kombinovaný


 • Rohožka PT LIVING Welcome Coir 75 x 26 cm
  Rohožka PT LIVING Welcome Coir 75 x 26 cm

  Nejen pestrobarevný a hravý umí PT LIVING být. Nizozemská značka rovněž tvoří elegantní kousku v duchu moderního designu. Její doplňky a chytří pomocníci však nikdy neztrácejí na kráse..

  489 Kč
 • Rohožka PT LIVING Welcome Multi
  Rohožka PT LIVING Welcome Multi

  Nejen pestrobarevný a hravý umí PT LIVING být. Nizozemská značka rovněž tvoří elegantní kousku v duchu moderního designu. Její doplňky a chytří pomocníci však nikdy neztrácejí na kráse..

  489 Kč
 • Rohožka s černým nápisem PT LIVING Happy Home 26 x 75 cm
  Rohožka s černým nápisem PT LIVING Happy Home 26 x 75 cm

  Je načase pořídit si něco pro radost. Propadněte s námi kouzlu minimalistických doplňků PT LIVING. Ale musíme vás varovat. Všechny tyhle krásky nám všem bezostyšně ukradly srdce ♥ -..

  489 Kč


Hledáte Koberce? V sekci kategorie | textil a rohožky je možné objevit jedinečné Žlutý vlněný koberec flair rugs gigi 120 x 170 cm!
© 2023Kontakt