Ecoiffier sada 3 v 1 pro domácnost

ecoiffier sada 3 v 1 pro domácnost

ecoiffier sada 3 v 1 pro domácnost

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:ecoiffier
Cena:921.00 Kč
ecoiffier sada 3 v 1 pro domácnost 3 (60%) 18 hodnocení

S touto komplexní herní sadou mohou mladí lidé procvičovat domácí práce stejně jako dospělí! Sada pro domácnost Ecoiffier se skládá ze tří částí: skládací žehlicí prkno se žehličkou, čisticí vozík s vysavačem, koš na prádlo a dvě lahve čisticího prostředku. Tímto způsobem mohou děti hravě přistupovat ke světu dospělých a simulovat každodenní situace. Podrobnosti o produktu: Věk: od 18 měsíců O společnosti Ecoiffier: Ecoiffier Jedná se o barevné, detailní výrobky pro děti od 1 do 6 let s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Krédo francouzského výrobce hraček je: Učte se a objevujte svět - hraním! Se stavebními bloky Abrick mohou děti objevovat své motorické dovednosti a rozvíjet prostorovou představivost. Sortiment rolí je klíčem ke světu dospělých a stal se nedílnou tygří součástí vývoje dítěte. Opakováním každodenních situací se procvičují a prohlubují sociální dovednosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí svou kompletní řadu produktů ve Francii a k ​​ochraně zdrojů využívá recyklované materiály.


 • HAPE Gourmet Gril (s doplňky) 22 dílů
  HAPE Gourmet Gril (s doplňky) 22 dílů

  S dvojitým roštem, stolkem na straně, pohyblivými koly a víkem k přiklopení. Tento gril je skvělým dárkem pro labužníky. Nezapomeň uhasit horké uhlíky! Tento gril zve ke společnému hraní...

  3273.00 Kč
 • Janod ® Čisticí a stírací sada 5 dílů
  Janod ® Čisticí a stírací sada 5 dílů

  Tato skvělá čisticí sada obsahuje vše, co potřebujete pro zářivě čistý domov! Životní potřeby: smeták, mop, kbelík, ruční kartáč a lopata. Detaily produktu: Velikost (délka x šířka..

  864.00 Kč
 • Kids Concept sporák žlutý
  Kids Concept sporák žlutý

  Mít vlastní kamna je něco velmi zvláštního! Hezký dřevěný dětský sporák od Kids Concept je také absolutním skvostem v dětském pokoji. Ať už jako součást dětské kuchyně nebo..

  1888.00 Kč
 • KLEIN Malá uklizečka
  KLEIN Malá uklizečka

  Malá uklizečka, sada 3 dílů Číslo výrobku: 6025 Tak Vám můžou děti pomáhat s úklidem Podrobnosti: • Od: 3 let • Materiál: Umělá hmota..

  169.00 Kč
 • FINISH Kapsle na čištění myčky 12 ks
  FINISH Kapsle na čištění myčky 12 ks

  Čisticí kapsle do myčky odstraňují mastnotu, vodní kámen a navíc prodlužují životnost vaší myčky. Naplňte myčku a vložte tabletu nebo gel na mytí nádobí. Umístěte kapsli na..

  209.90 Kč
 • FINISH Classic 60 ks – tablety do myčky
  FINISH Classic 60 ks – tablety do myčky

  Tyto tablety jsou praktickým pomocníkem pro každodenní mytí špinavého nádobí. Obsahují kuličku Powerball, která má funkci, jako byste nádobí nechali několik hodin namočené. Odstraňuje..

  179.90 Kč


Hledáte Domácí spotřebiče? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská kuchyně je možné objevit jedinečné ecoiffier sada 3 v 1 pro domácnost!
© 2020Kontakt