Ecoiffier sada 3 v 1 pro domácnost

ecoiffier sada 3 v 1 pro domácnost

ecoiffier sada 3 v 1 pro domácnost

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:ecoiffier
Cena:898.00 Kč
ecoiffier sada 3 v 1 pro domácnost 5 (100%) 22 hodnocení

S touto komplexní herní sadou mohou mladí lidé procvičovat domácí práce stejně jako dospělí! Sada pro domácnost Ecoiffier se skládá ze tří částí: skládací žehlicí prkno se žehličkou, čisticí vozík s vysavačem, koš na prádlo a dvě lahve čisticího prostředku. Tímto způsobem mohou děti hravě přistupovat ke světu dospělých a simulovat každodenní situace. Podrobnosti o produktu: Věk: od 18 měsíců O společnosti Ecoiffier: Ecoiffier Jedná se o barevné, detailní výrobky pro děti od 1 do 6 let s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Krédo francouzského výrobce hraček je: Učte se a objevujte svět - hraním! Se stavebními bloky Abrick mohou děti objevovat své motorické dovednosti a rozvíjet prostorovou představivost. Sortiment rolí je klíčem ke světu dospělých a stal se nedílnou tygří součástí vývoje dítěte. Opakováním každodenních situací se procvičují a prohlubují sociální dovednosti. Ecoiffier vyvíjí a vyrábí svou kompletní řadu produktů ve Francii a k ​​ochraně zdrojů využívá recyklované materiály.


 • Vysavač Smoby Rowenta pro vysavač vzduchu 360 °
  Vysavač Smoby Rowenta pro vysavač vzduchu 360 °

  Moderní Smoby zvládne vysavač pro děti v originálním věrném designu vysavače řady 360enta Air Force 360 ​​°. Stisknutím tlačítka lze herní zařízení zapnout, rozsvítí se LED dioda a..

  851.00 Kč
 • KLEIN Sušák na prádlo pro děti
  KLEIN Sušák na prádlo pro děti

  Sušák na prádlo pro děti Číslo výrobku: 6564 Pomáhej doma mamince a taťkovi! - se sklopnými bočními rameny. POZOR! Není vhodné pro děti do 3 let...

  647.00 Kč
 • Kids Concept sporák žlutý
  Kids Concept sporák žlutý

  Mít vlastní kamna je něco velmi zvláštního! Hezký dřevěný dětský sporák od Kids Concept je také absolutním skvostem v dětském pokoji. Ať už jako součást dětské kuchyně nebo..

  1888.00 Kč
 • FINISH Quantum Max 36 ks – tablety do myčky
  FINISH Quantum Max 36 ks – tablety do myčky

  Čisté nádobí je samozřejmostí každé domácnosti. Vyzkoušejte proto tyto tablety do myčky na nádobí, které přináší oslnivou čistotu a lesk. Sklenice si déle udrží zářivý lesk a jsou..

  209.90 Kč
 • FINISH All-in-1 86 ks – tablety do myčky
  FINISH All-in-1 86 ks – tablety do myčky

  Tablety All in One mají výborné odmašťovací schopnosti a hravě si poradí s odstraněním zaschlých zbytků jídla i čajových skvrn. Kapsle od značky Finish přináší čistotu a lesk pro vaše..

  309.90 Kč


Hledáte Domácí spotřebiče? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská kuchyně je možné objevit jedinečné ecoiffier sada 3 v 1 pro domácnost!
© 2021Kontakt