Playgo Žehlicí souprava pro domácnost

Playgo Žehlicí souprava pro domácnost

Playgo Žehlicí souprava pro domácnost

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Playgo
Cena:1376.00 Kč
Playgo Žehlicí souprava pro domácnost 2,75 (55%) 25 hodnocení

Prádlo se samo nevyžehlí. A nyní můžete pomoci i vy! Šestidílná žehlicí sada sestávající ze snadno skládacího žehlicího prkna, rozprašovače vody, žehličky a dvou ramínek. Podrobnosti o produktu: Obsah: žehlicí prkno, rozprašovač vody, žehlička, 2 x ramínko na šaty. Materiál: plast Věk: od 24 měsíců


 • Janod ® Čisticí a stírací sada 5 dílů
  Janod ® Čisticí a stírací sada 5 dílů

  Tato skvělá čisticí sada obsahuje vše, co potřebujete pro zářivě čistý domov! Životní potřeby: smeták, mop, kbelík, ruční kartáč a lopata. Detaily produktu: Velikost (délka x šířka..

  888.00 Kč
 • Kids Concept sporák žlutý
  Kids Concept sporák žlutý

  Mít vlastní kamna je něco velmi zvláštního! Hezký dřevěný dětský sporák od Kids Concept je také absolutním skvostem v dětském pokoji. Ať už jako součást dětské kuchyně nebo..

  1317.00 Kč
 • JAR Yellow 84 ks - kapsle do myčky
  JAR Yellow 84 ks - kapsle do myčky

  Kapsle do automatické myčky nádobí Jar Vše-v-1 mají čisticí účinky hned při 1. umývání a díky svému složení umyjí i zaschlou mastnotu. Jar kombinuje v jedné účinné kapsli tekuté a..

  449.00 Kč
 • FINISH 0 percent tablety do myčky nádobí 162 ks GIGAPACK
  FINISH 0 percent tablety do myčky nádobí 162 ks GIGAPACK

  Vaše myčka na nádobí vám ušetří spoustu práce. Pokud se ptáte, jak pro ni práci můžete učinit snadnější, tak je odpověď poměrně jednoduchá. Dejte jí kvalitní tablety značky FINISH...

  649.00 Kč
 • JAR Original kapsle do myčky 92 ks
  JAR Original kapsle do myčky 92 ks

  Kapsle Jar Original do automatické myčky nádobí Vše v jednom jsou účinné hned při 1. umývaní a odstraňují i zaschlou mastnotu tak, aby vaše nádobí zářilo čistotou. Jar spojuje v jedné..

  599.00 Kč
 • JAR Tablety do myčky Platinum Lemon 70 Ks
  JAR Tablety do myčky Platinum Lemon 70 Ks

  Kapsle do myčky Jar Platinum Vše v jednom jsou účinné hned při 1. umývaní a dokážou si poradit i s těmi nejodolnějšími nečistotami, aby vaše nádobí zářilo čistotou. Kapsle Jar Platinum..

  599.00 Kč
 • JAR Tablety do myčky Platinum Plus 70 ks
  JAR Tablety do myčky Platinum Plus 70 ks

  Pro čistotu jako u nového nádobí vyzkoušejte Jar Platinum Plus. Jar Kapsle do automatické myčky nádobí nejen rozkládají i odolné zbytky jídla, ale pomáhají také odstraňovat zašedlost,..

  799.90 Kč


Hledáte Domácí spotřebiče? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská kuchyně je možné objevit jedinečné playgo Žehlicí souprava pro domácnost!
© 2021Kontakt