Playgo Žehlicí souprava pro domácnost

Playgo Žehlicí souprava pro domácnost

Playgo Žehlicí souprava pro domácnost

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Playgo
Cena:770.00 Kč
Playgo Žehlicí souprava pro domácnost 4,25 (85%) 27 hodnocení

Prádlo se samo nevyžehlí. A nyní můžete pomoci i vy! Šestidílná žehlicí sada sestávající ze snadno skládacího žehlicího prkna, rozprašovače vody, žehličky a dvou ramínek. Podrobnosti o produktu: Obsah: žehlicí prkno, rozprašovač vody, žehlička, 2 x ramínko na šaty. Materiál: plast Věk: od 24 měsíců


 • Kids Concept sporák žlutý
  Kids Concept sporák žlutý

  Mít vlastní kamna je něco velmi zvláštního! Hezký dřevěný dětský sporák od Kids Concept je také absolutním skvostem v dětském pokoji. Ať už jako součást dětské kuchyně nebo..

  1888.00 Kč
 • SEVENTH GENERATION Zásoba tablet do myčky
  SEVENTH GENERATION Zásoba tablet do myčky

  5× SEVENTH GENERATION Tablety do myčky All in One Free&Clear 24 tablet Seventh Generation Free & Clear All-in-One tablety do myčky využívají sílu rostlin a minerálů a jsou biologicky..

  949.90 Kč
 • JAR Yellow 84 ks - kapsle do myčky
  JAR Yellow 84 ks - kapsle do myčky

  Kapsle do automatické myčky nádobí Jar Vše-v-1 mají čisticí účinky hned při 1. umývání a díky svému složení umyjí i zaschlou mastnotu. Jar kombinuje v jedné účinné kapsli tekuté a..

  449.00 Kč
 • FINISH 0 percent tablety do myčky nádobí 162 ks GIGAPACK
  FINISH 0 percent tablety do myčky nádobí 162 ks GIGAPACK

  Vaše myčka na nádobí vám ušetří spoustu práce. Pokud se ptáte, jak pro ni práci můžete učinit snadnější, tak je odpověď poměrně jednoduchá. Dejte jí kvalitní tablety značky FINISH...

  649.00 Kč
 • JAR Original kapsle do myčky 92 ks
  JAR Original kapsle do myčky 92 ks

  Kapsle Jar Original do automatické myčky nádobí Vše v jednom jsou účinné hned při 1. umývaní a odstraňují i zaschlou mastnotu tak, aby vaše nádobí zářilo čistotou. Jar spojuje v jedné..

  659.00 Kč


Hledáte Domácí spotřebiče? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská kuchyně je možné objevit jedinečné playgo Žehlicí souprava pro domácnost!
© 2021Kontakt