DUREX Kroužek rozkoše (1 ks)

DUREX Kroužek rozkoše (1 ks)

DUREX Kroužek rozkoše (1 ks)

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Erotika
Dodavatel:Durex
Cena:155.90 Kč
DUREX Kroužek rozkoše (1 ks) 3,75 (75%) 20 hodnocení

Výjimečně elastický a diskrétní Kroužek rozkoše lze použít se standardním kondomem nebo bez něho. Jednoduše jej nasaďte na kořen penisu, kde příjemně drží. Ještě příjemnějšího zážitku s tímto produktem dosáhnete ve spojení s lubrikačními gely Durex Play nebo Durex Play Massage 2 v 1. Kroužek rozkoše Durex lze použít s kondomem z přírodního latexu Durex nebo bez něho. Vlastnosti: speciálně navržený pro maximální prodloužení erekce pomáhá zintenzivnit potěšení pro oba výjimečně protažitelný elastický a měkký


 • DUREX Real Feel kondomy 3 ks
  DUREX Real Feel kondomy 3 ks

  Kondomy RealFeel jsou vyrobeny z polyizoprénu, který neobsahuje latex. Tento syntetický materiál je pružnější než přírodní latexová guma, a tak je jeho použití příjemnější a zážitek..

  89.90 Kč
 • DUREX Intense Orgasmic 10 ks
  DUREX Intense Orgasmic 10 ks

  Kondomy Durex Intense Orgasmic jsou speciálně vyvinuty pro silnou stimulaci a intenzivní zážitek během milování. Díky vroubkování a výstupkům přinášejí oběma partnerům maximální..

  239.90 Kč
 • DUREX Mutual Pleasure (10 ks) - kondomy
  DUREX Mutual Pleasure (10 ks) - kondomy

  Kondomy Durex Mutual Pleasure jsou navrženy tak, aby vám oběma přinesly intenzivnější zážitek a společné vyvrcholení. Kondom má na povrchu vroubky a tečky, aby ji rychleji dovedly k orgasmu a..

  239.90 Kč
 • DUREX Extra Safe (12 ks) - kondomy
  DUREX Extra Safe (12 ks) - kondomy

  Durex Extra Safe jsou navrženy pro ty, kdo chtějí mít jistotu, že je kondomy ochrání. Nicméně jen proto, že chcete mít klid na duši, není nutné obětovat komfort – a s Extra safe opravdu..

  191.90 Kč


Hledáte Erotické pomůcky? V sekci pro dospělé | erotika je možné objevit jedinečné durex kroužek rozkoše (1 ks)!
© 2020Kontakt