DUREX Invisible Extra Lubricated kondomy (10 ks)

DUREX Invisible Extra Lubricated kondomy (10 ks)

DUREX Invisible Extra Lubricated kondomy (10 ks)

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Erotika
Dodavatel:Durex
Cena:239.90 Kč
DUREX Invisible Extra Lubricated kondomy (10 ks) 2,5 (50%) 19 hodnocení

Kondomy Durex Invisible Extra Thin Extra Lubricated jsou nejtenčí kondomy, které kdy značka Durex vyvinula, jsou určeny k maximálnímu zvýšení citlivosti a současnému poskytování vysoké úrovně bezpečnosti a ochrany. Kondomy překračují mezinárodní normu kvality ISO 4074 pro pánské kondomy z přírodního latexu. Vlastnosti: rovné, zakončené rezervoárem průhledné a extra lubrikované kondomy z přírodního latexu nominální šířka: 52 mm


 • DUREX Feel Ultra Thin kondomy 10 ks
  DUREX Feel Ultra Thin kondomy 10 ks

  Hledáte tenčí kondom? Vyzkoušejte kondomy Durex Feel Thin, které poskytnou stejně vysokou záruku jistoty a ochrany. Jsou tvarovány tak, aby se snadněji nasazovaly, jemněji přilnuly a přinesly..

  239.90 Kč
 • DUREX Real Feel kondomy 3 ks
  DUREX Real Feel kondomy 3 ks

  Kondomy RealFeel jsou vyrobeny z polyizoprénu, který neobsahuje latex. Tento syntetický materiál je pružnější než přírodní latexová guma, a tak je jeho použití příjemnější a zážitek..

  89.90 Kč
 • DUREX Taste Me kondomy (12 ks)
  DUREX Taste Me kondomy (12 ks)

  Kondomy Durex Taste Me nabízí výběr hravých ovocných příchutí. Banánová, jahodová, pomerančová nebo jablečná příchuť dodá sexu tu špetku vzrušení a zábavy, kterou jste postrádali...

  191.90 Kč
 • DUREX Mutual Pleasure (10 ks) - kondomy
  DUREX Mutual Pleasure (10 ks) - kondomy

  Kondomy Durex Mutual Pleasure jsou navrženy tak, aby vám oběma přinesly intenzivnější zážitek a společné vyvrcholení. Kondom má na povrchu vroubky a tečky, aby ji rychleji dovedly k orgasmu a..

  239.90 Kč
 • CANPOL BABIES Nůžky s kulatou špičkou zelené
  CANPOL BABIES Nůžky s kulatou špičkou zelené

  Zakulacené tvary minimalizují možnost poranění při stříhání nehtů dítěte. Z bezpečnostních důvodů doporučujeme stříhat dítěti nehty v době, kdy spí, vyhnete se tím riziku..

  54.90 Kč


Hledáte Erotické pomůcky? V sekci pro dospělé | erotika je možné objevit jedinečné durex invisible extra lubricated kondomy (10 ks)!
© 2020Kontakt