DUREX Intense Vibrations Vibrační kroužek

DUREX Intense Vibrations Vibrační kroužek

DUREX Intense Vibrations Vibrační kroužek

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Erotika
Dodavatel:Durex
Cena:155.90 Kč
DUREX Intense Vibrations Vibrační kroužek 5 (100%) 17 hodnocení

Ponořte se se svým partnerem do nové dimenze rozkoše s vibračním kroužkem DUREX Intense Vibrations. Speciální stimulační sexuální pomůcka účinně dráždí, vzrušuje a uspokojuje oba partnery. Vibrační kroužek dokáže zpevnit a zvětšit mužskou erekci a přinést o to větší potěšení. Jemné vibrace dráždí jak muže tak ženu, kteří díky kroužku zažijí jedinečný a nezapomenutelný orgasmus. Nechte se unášet na vlnách vzrušení a zpestřete si své sexuální hrátky o další úroveň!


 • ALBI Nikdy neříkej nikdy
  ALBI Nikdy neříkej nikdy

  Nikdy neříkej nikdy je erotická hra, která posune Váš milostný život na novou úroveň. Zjistěte, kolik ze 160 erotických zážitků jste už spolu prožili a prožijte spolu ty, na něž dosud..

  499.00 Kč
 • DUREX Intense Orgasmic Gel 10 ml
  DUREX Intense Orgasmic Gel 10 ml

  Stimulační gel Durex Intense Orgasmic je speciálně vyvinutý pro intenzivnější zážitek během milování a ještě větší rozkoš. Obsahuje stimulant Desirex™, který přináší zvláště..

  191.90 Kč
 • DUREX Invisible Extra Lubricated kondomy (10 ks)
  DUREX Invisible Extra Lubricated kondomy (10 ks)

  Kondomy Durex Invisible Extra Thin Extra Lubricated jsou nejtenčí kondomy, které kdy značka Durex vyvinula, jsou určeny k maximálnímu zvýšení citlivosti a současnému poskytování vysoké..

  239.90 Kč
 • DUREX Feel Ultra Thin kondomy 10 ks
  DUREX Feel Ultra Thin kondomy 10 ks

  Hledáte tenčí kondom? Vyzkoušejte kondomy Durex Feel Thin, které poskytnou stejně vysokou záruku jistoty a ochrany. Jsou tvarovány tak, aby se snadněji nasazovaly, jemněji přilnuly a přinesly..

  239.90 Kč
 • DUREX Real Feel kondomy 3 ks
  DUREX Real Feel kondomy 3 ks

  Kondomy RealFeel jsou vyrobeny z polyizoprénu, který neobsahuje latex. Tento syntetický materiál je pružnější než přírodní latexová guma, a tak je jeho použití příjemnější a zážitek..

  89.90 Kč
 • DUREX Taste Me kondomy (12 ks)
  DUREX Taste Me kondomy (12 ks)

  Kondomy Durex Taste Me nabízí výběr hravých ovocných příchutí. Banánová, jahodová, pomerančová nebo jablečná příchuť dodá sexu tu špetku vzrušení a zábavy, kterou jste postrádali...

  191.90 Kč


Hledáte Erotické pomůcky? V sekci pro dospělé | erotika je možné objevit jedinečné durex intense vibrations vibrační kroužek!
© 2020Kontakt