DUREX Intense Orgasmic 10 ks

DUREX Intense Orgasmic 10 ks

DUREX Intense Orgasmic 10 ks

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Erotika
Dodavatel:Durex
Cena:239.90 Kč
DUREX Intense Orgasmic 10 ks 2,5 (50%) 21 hodnocení

Kondomy Durex Intense Orgasmic jsou speciálně vyvinuty pro silnou stimulaci a intenzivní zážitek během milování. Díky vroubkování a výstupkům přinášejí oběma partnerům maximální potěšení a nabízejí zvláště výjimečné vzrušení. Jsou potaženy tenkou vrstvou gelu Desirex, který navozuje příjemný pocit zahřívání, ochlazení nebo mravenčení. Vlastnosti: Vroubkované kondomy s výstupky pro silnou stimulaci Gel Desirex pro příjemný pocit zahřívání, ochlazení nebo mravenčení Unikátní tvar Easy-On pro snadnější nasazení Rezervoár na konci Z kvalitního přírodního kaučukového latexu Rozměry: Nominální šířka: 56 mm Balení: 10 ks


 • DUREX Mutual Pleasure (10 ks) - kondomy
  DUREX Mutual Pleasure (10 ks) - kondomy

  Kondomy Durex Mutual Pleasure jsou navrženy tak, aby vám oběma přinesly intenzivnější zážitek a společné vyvrcholení. Kondom má na povrchu vroubky a tečky, aby ji rychleji dovedly k orgasmu a..

  239.90 Kč
 • DUREX Extra Safe (12 ks) - kondomy
  DUREX Extra Safe (12 ks) - kondomy

  Durex Extra Safe jsou navrženy pro ty, kdo chtějí mít jistotu, že je kondomy ochrání. Nicméně jen proto, že chcete mít klid na duši, není nutné obětovat komfort – a s Extra safe opravdu..

  191.90 Kč
 • CANPOL BABIES Nůžky s kulatou špičkou modré
  CANPOL BABIES Nůžky s kulatou špičkou modré

  Zakulacené tvary minimalizují možnost poranění při stříhání nehtů dítěte. Z bezpečnostních důvodů doporučujeme stříhat dítěti nehty v době, kdy spí, vyhnete se tím riziku..

  45.00 Kč


Hledáte Erotické pomůcky? V sekci pro dospělé | erotika je možné objevit jedinečné durex intense orgasmic 10 ks!
© 2020Kontakt